13 بهترین آرایشگر کلیپر و اصلاح کننده ریش 2021 برای اصلاح و برش پاک

قیچی های سلمانی به دلایل مختلفی مفید باشید – از جمله ، تازه نگه داشتن موهای صورت ، تمیز کردن برشهای وزوز ، و اصلاح موهای عانه ، اگر این موارد را محدود نکنید. بعلاوه ، در حالی که سالنها به دلیل بحران COVID-19 به طور موقت تعطیل شدند ، وجود آنها برای اهداف نگهداری در محل ذخیره شما بسیار مفید بود. اکنون که آرایشگاه ها به آرامی شروع به بازگشایی می کنند ، هنوز هم خوب است که این موارد را در کابینت پزشکی خود داشته باشید ، فقط در صورت نیاز به لمس کردن ، یا در یک مورد امیدوار کننده نادر ، ما هرگز در یک قفل دیگر قرار خواهیم گرفت.

البته ، دقیقاً مانند قیچی های اصلاح مو ، بعضی از کلیپرها از دیگران بهتر هستند. به گفته Candice Ryan ، آرایشگر و آرایشگر حرفه ای مستقر در شهر نیویورک ، شما باید سرمایه گذاری در کلیپرهای خود را در نظر بگیرید – مخصوصاً اگر شخصی هستید که موهای صورت یا مدل مویی دارید که به لمس مکرر نیاز دارد.

وی می گوید: “با موبرهای کم هزینه ، ممکن است موهای شما را ببندند یا ممکن است به مرور دو تا چهار بخرید زیرا دوام نخواهند داشت.” “بنابراین لزوماً به دنبال ارزانترین قیمت نباشید – به دنبال چیزی باشید که بی سیم باشد و بتواند انواع موهای شما را کوتاه کند و مطمئن شوید که قیچی ها دارای محافظ هایی هستند که همراه آنها هستند ، به شما این امکان را می دهد که سطح را کوتاه کنید و مقدار موها قطع می شوند. “

هنوز هم برای تهیه یک جفت کلیپر با کیفیت لازم نیست که یک دست و پا را روی یک جفت قیچی صرف کنید. گزینه های شایسته زیادی با قیمت کمتر از 100 دلار و همچنین گزینه های کمتر از 50 دلار وجود دارد. اگرچه شما فردی هستید که به طور هفتگی یا روزانه از کلیپرز استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید یک جفت سرمایه گذاری در نظر بگیرید که سالها برای شما دوام خواهد آورد.

برای اینکه بفهمید کدام کلیپرها برای شما بهترین هستند ، ما با چندین آرایشگر و آرایشگر صحبت کردیم که می دانند چه خبر است. پیش از این ، هشت مورد از توصیه های آنها را برای هرکسی که می خواهد یک جفت قیچی کلیپر به مجموعه مراقبت از مو خود اضافه کند و مهارت های برش زدن را پیدا کند ، پیدا کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>