125،000 محصول توسط Dr.PAWPAW به کارگران خط مقدم اهدا شده است

Dr.PAWPAW ، برندی که همیشه باز می گرداند ، 125000 محصول را از طریق سه قفل ملی به کارگران خط مقدم اهدا کرده است. با شروع مارس 2020 ، هر بار که انگلیس وارد یک قفل ملی شد ، Dr.PAWPAW به سرعت به تقاضای محصولات مورد نیاز برای ایجاد تغییر برای کارگران خط مقدم ما پاسخ داد

افزایش نیاز به PPE ، ساعتهای طولانی و کار خستگی ناپذیر تأثیر خود را گذاشت و مومیایی ها و کرم های دست Dr.PAWPAW تفاوت واقعی در تسکین و تغذیه دست ، پوست و لب های کشور ایجاد کرد.

ابتکار خط مقدم Dr.PAWPAW برای همه کارگران خط مقدم از NHS باورنکردنی ما تا معلمان ما ، از کارگران خرده فروشی تا مراقبان ما آزاد بود و شامل دو محصول رایگان بود که از طریق www.drpawpaw.com قابل ادعا بود.

علاوه بر این – Dr.PAWPAW هزاران مشارکت را در انجام چندین نمونه ابتکاری نمونه گیری در سراسر کشور برای تهیه محصولاتی انجام داد که در شرایط بی سابقه واقعاً مورد نیاز کسانی که شبانه روزی کار می کردند ، بود.

نمونه گیری با همکاری شرکای توزیع در یونان ، لتونی و ایالات متحده به خدمات بهداشتی مقدماتی گسترش یافت.

در بلاروس ، Dr.PAWPAW با کمک محصولات و کمک مالی در تهیه دارو برای یتیم خانه ای که به دلیل مراقبت از کودکان تحت مراقبت خود به عنوان نتیجه مستقیم تأثیر Covid-19 تلاش می کرد ، کمک کرد.

جانی و پائولین پاترسون ، بنیانگذاران Dr.PAWPAW اظهار داشتند: “ما تمام آنچه در توان داشتیم انجام دادیم – در راه خود سهیم بودیم و نمی توانستیم بیشتر افتخار کنیم که توانسته ایم طی سال گذشته از تعداد زیادی از مردم حمایت کنیم. پاسخ کارگران خط مقدم که واقعاً از محصولات ما بهره مند شده اند ، باورنکردنی بود.

“دانستن اینکه ما نه تنها به تغذیه و تسکین پوست ، لبها و دستهای خسته و دردناک کمک کرده ایم ، بلکه به بسیاری از افراد کمک کرده است تا وقتی بیشتر از همه به آن احتیاج داشتند مرا بردارند و لبخندهای زیادی را در این زمان وحشتناک بر لبهای مردم بنشانند. ما بسیار سپاسگزاریم که در این موقعیت قرار داریم و این محصولات شگفت انگیز را برای ارائه به مردم داریم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>