11 محصول مراقبت از پوست برای مادران باردار و پرستار بی خطر

بارداری و شیردهی با مجموعه خاصی از شادی و درد خود همراه است. ممکن است در خرید لباس های جدید تا حدودی رضایت داشته باشید ، در حالی که ممکن است تغییرات در رژیم غذایی و انتخاب فعالیت های کمتر پرماجرا هیجان کمتری داشته باشد. در هر صورت ، موارد زیادی برای در نظر گرفتن قبل و بعد از تولد کودک وجود دارد – از جمله شما چه هستید پوستت را بپوش. شما در حال حاضر تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته اید و یافتن محصولات جدیدی که با نگرانی های پوستی موجود و جدید شما سازگار باشد ، می تواند مشکل باشد ، و صادقانه بگویم ، کمی استرس زا است ، اما گزینه هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بهترین درخشش بارداری خود را کاملاً تجربه کنید.

در حالی که باردار هستید و شیرده هستید ، کار خود را با علف های هرز شروع کنید. اگر هرگز در مورد ایمنی یک محصول اطمینان ندارید ، احتمالاً ایده خوبی است که محصولات اولیه خود را در ابتدای بارداری توسط متخصص پوست و متخصص زنان و زایمان خود اجرا کنید. به گفته مورگان راباخ ، متخصص پوست و موذی در هیئت مدیره در شهر نیویورک ، از مصرف موادی مانند باردار و مادران باردار نباید از مصرف سالیسیلیک اسید ، رتینول و هیدروکینون جلوگیری شود. سالیسیلیک اسید و رتینول به طور معمول برای درمان آکنه و پاکسازی لکه های تاریک بسیار ستاره هستند ، اما راباچ می گوید این مواد برای مادران باردار و شیرده ایمن شناخته نشده اند و باید از آنها اجتناب شود

در مرحله بعد ، انواع تغییرات پوستی مورد انتظار را بشناسید. به عنوان مثال ، در این مدت مقابله با کمی آکنه غیر معمول نیست. رباچ می گوید: “شکستگی در دوران بارداری یک نگرانی بزرگ است.” تمام هورمونهای ترشح شده مانند نوجوانان است که منجر به شکستگی بیش از حد معمول می شود.

وی همچنین اظهار داشت که زنان باردار همچنین می توانند مشکلات رنگدانه ای بیشتری نسبت به قبل از بارداری مشاهده کنند. “هورمونهای تحریک کننده ملانین ، که همان هورمون استروژن هستند ، [can] افزایش می یابد و باعث ایجاد لکه های تیره می شود “، و در نتیجه ملاسما ، یک بیماری رنگدانه ای باعث ایجاد لکه های تیره در صورت یا گونه یا تغییر رنگ عمومی در سایر نقاط بدن می شود.

برخی از زنان ممکن است تشکیل خط تیره در مرکز معده را مشاهده کنند – که به آن خط سیاه می گویند. Onyeka Obioha ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در لس آنجلس ، متخصص در زمینه درمان هایپرپیگمانتاسیون و رنگ پوست می گوید: “Linea nigra از هورمون های تحریک کننده ملانین ناشی می شود و پس از بارداری به خودی خود برطرف می شود.”

همچنین بثورات مخصوص حاملگی به نام پاپول های کهیر زخم و پلاک های حاملگی (PUPPP) وجود دارد ، که به گفته اوبیوها ، “زنان می توانند در سه ماهه سوم بارداری خود را تجربه کنند ، اما تنها شناخته شده است که این امر در اولین بارداری زنان تأثیر می گذارد.” به صورت لکه های خارش دار اغلب روی علائم کشش یا اطراف آن دیده می شود. علت مشخصی برای PUPPP وجود ندارد و پس از زایمان برطرف می شود.

هیلدا هاچرسون ، استاد زنان و زایمان می گوید: “به طور کلی ، بیماران باید درک کنند که PUPPP یک بیماری کاملاً شناخته شده است ، که البته مدت زمان آن محدود است و به معنای افزایش خطر مادر یا جنین نیست – بنابراین ، جای نگرانی نیست.” در کالج پزشکان و جراحان دانشگاه کلمبیا.

با توجه به موارد زیادی که در ذهن دارید ، خرید مناسب برای اصلاح کننده های لکه های تاریک ، کرم های ضد خارش و محصولات ضد آفتاب در دوران بارداری بسیار طاقت فرسا است. ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید کدام جایگزین های مراقبت از پوست را که توسط متخصص پوست توصیه می شود ، می توانید به راحتی در برنامه روزانه خود قرار دهید تا امنیت شما و کودک را حفظ کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>