11 محصول زیبایی TikTok معروف در سال 2021 امتحان کنید | بررسی ها

چه زمانی TikTok برای اولین بار راه اندازی شد ، من واقعا در آن بود. من نمی خواستم یک بستر رسانه اجتماعی دیگر احساس تکلیف کند. سپس COVID-19 اتفاق افتاد ، من خسته شدم ، و سرانجام برنامه را بارگیری کردم و بارگیری کردم. در سال گذشته ، من همه را دیده ام ، مردم – هک های پخت و پز ، هک مد ، شوخی … اما ژانری که همیشه در صفحه For You ظاهر می شود زیبایی. شاید این ربطی به این واقعیت داشته باشد که من یک ویرایشگر زیبایی هستم یا شاید TikTok فقط مرا بشناسد ، از هر جهت ، من وسواس دارم و برایم مهم نیست که چه کسی آن را می داند.

من عاشق تماشای همه سرقت ها و معاملات مردم در هنگام راه رفتن در راهروهای Ulta Beauty و Sephora ، روش های ابتکاری TikTokers برای استفاده از محصولات زیبایی خود (باور نمی کنید آنچه مردم با وازلین انجام می دهند) و استعداد پشت این دوربین ها – فقط وای، بنابراین خوب

پس از ماه ها پیمایش به سمت بالا و پایین ، با دیدن همه مژه های بلند ، پوست براق و موارد باورنکردنی قبل و بعد در آموزش های زیبایی ، تحت تأثیر قرار گرفتم تا بسیاری از محصولات جدید را امتحان کنم.

در صورتی که شما نیز می خواهید محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست و آرایش را در TikTok امتحان کنید ، من با جمع آوری آنها در اینجا این کار را برای شما آسان کردم. در زیر ، 11 بهترین محصول زیبایی را مشاهده می کنید که در TikTok ویروسی شده اند. آماده شوید برخی (یا همه) این موارد را به سبد خرید خود اضافه کنید ، زیرا بعد از استفاده از آنها ، می خواهید در مورد این برنامه به خود ببالید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>