11 بهترین کرم BB و مرطوب کننده های رنگی برای پوست تیره – بررسی 2021

ما به اندازه علاقه مندان بعدی آرایش ، ضرب و شتم تمام رخ را دوست داریم ، اما گاهی اوقات ، وقت (یا تمایل) لازم برای روتین گسترده ای را که لازم دارد ندارید. برای آن روزها ، مرطوب کننده های رنگی گزینه فوق العاده ای هستند

برخلاف پایه ها ، این محصولات پایه فاصله بین مراقبت از پوست و آرایش را برطرف می کنند. آنها به دلیل “سبک بودن” و “کمترین پوشش” شناخته شده اند [still looking] مانند پوست ، “با توجه به آرایشگر Lavonne. احساس به سختی وجود دارد و مزایای اضافه شده از مواد دوستدار پوست باعث می شود شما پوست زرق و برق دار بدون کار زیاد داشته باشید.

استفاده از آنها نیز بسیار ساده است. “شما می توانید کمی لمس کنید [of the tinted moisturizer] در قسمتهای مختلف صورت ، ترجیحاً در مواردی که ممکن است به پوشش بیشتری نیاز باشد ، توضیح می دهد. “شما همچنین می توانید فرمول را با یک برس ، اسفنج یا انگشتان خود مخلوط کنید. او دوست دارد از یک برس کابوکی متراکم یا یک Beautyblender مرطوب استفاده کند.

اگر از انگشتان خود استفاده می کنید ، ابتدا باید دستان خود را کاملا بشویید. لاون توصیه می کند که ابتدا از شاخص و ارقام میانی شروع شود زیرا “این به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر نحوه قرارگیری نسبت به استفاده از سه یا چهار انگشت یا کل دست خود داشته باشید.”

اکنون زمان رسیدن به خرید است. ما از چند آرایشگر و سردبیران خود خواستیم موارد مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند مرطوب کننده های رنگی برای پوست تیره، و ما قول می دهیم چیزی برای شما باشد ، مهم نیست بودجه شما چقدر باشد.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>