11 بهترین ویبراتور خرگوش سال 2021 برای خرید آنلاین – نظرات

هرکسی که کنجکاوی اسباب بازی های جنسی را دارد (یا هرکسی که تماشا کرده باشد) جنس و شهر) افسانه ویبراتور خرگوش را شنیده است. خرگوش به جای اینکه شما را مجبور کند بین یک کیرمصرف یا یک ویبراتور کلیتورال انتخاب کنید – یا یک رابطه جنسی نفوذی داشته باشید درحین تحریک گلو خود را انتخاب کنید – خرگوش همه این کارها را همزمان انجام می دهد. این ماده به عنوان یک تحریک کلیتوریال خارجی عمل می کند در حالی که تحریک نقطه G داخلی را به هم می ریزد. حتی یک ویبراتور خرگوش وجود دارد که مقعدی را برای ایجاد حداکثر تحریک در منطقه erogenous به مخلوط می افزاید.

تحقیقات اخیر حاکی از آن است که لگن چیزی بیش از یک دکمه بیش از دهانه واژن است ، اما دارای “پاهایی” است که به سمت بالا و اطراف امتداد می یابد. این یعنی چی؟ خوب ، منطقه ای که ما در تمام این مدت از آن به عنوان “نقطه G” یاد می کردیم ممکن است فقط بیانگر بخشی دیگر از کلیتور باشد. به همان اندازه که علم ظهور دیرهنگام مربوط به آناتومی کلیتور باحال است ، بیایید به این نکته بپردازیم: اگر یک ولو داشته باشید ، ممکن است عاشق یک ویبراتور خرگوش شوید.

مطمئن نیستید کجا یکی را بخرید یا کدام گزینه برای شما مناسب است؟ من لنزهای اسم حیوان دست اموز مورد علاقه خود را در طیف وسیعی از طرح ها و قیمت ها انتخاب کرده ام – همه در دسترس آنلاین و همه با مهر تایید من (بسیار خوشحال). ویبراتورهای خرگوش وجود دارد که می تواند در سراسر کشور کنترل شود ، اسباب بازی های زیبای آبی که شبیه جواهرات هستند و گزینه های سیاه رنگی که لذت هرچه بیشتر را دارند. لذت بردن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>