11 بهترین محصول ابرو ضد آب سال 2021 – نظرات

خواه دو دقیقه یا 10 دقیقه وقت خود را صرف کنید آرایش ابرو درست است ، آخرین چیزی که می خواهید این است که با اولین علامت عرق صورت خود را لکه دار کنید. هرچه به هوای گرمتر نزدیک می شویم و امیدواریم که روزهای ساحلی زیادی در آستانه تماشای آن قرار داشته باشد ، زمان مناسب برای شروع جمع آوری یک تیم آرایشی معتبر برای اقامت است. یک مداد ابرو یا پوسته با ابرو طولانی شما را در زیر نور آفتاب ، دویدن و هر چیز دیگری که روزهایتان به شما می اندازد سرگرم می کند.

کارل ری که اتفاقاً آرایشگر میشل اوباما است ، می گوید: “محصولات آرایشی ضد آب و ضد عرق کلیدی برای غلبه بر ماه های گرم و مرطوب و جلوگیری از آب شدن آرایش شما در طول روز است.”

رون رابینسون ، شیمی دان محصولات آرایشی و بهداشتی می گوید شما می توانید با یک نگاه سریع به برچسب مواد ، یک محصول ابرو سنتی را از یک محصول ضد آب تشخیص دهید. وی می گوید: “بدنبال مواد تشکیل دهنده فیلم باشید که به چسباندن فرمول به ابروها کمک کند.” – ماده ای به نام کوپلیمر vp / eicosene یک نمونه معمول است.

حتی با وجود فرمول بدون بودجه ، تنظیم دلخواه به دلایل مختلف به ویژه چالش برانگیز است. مورگان راباخ ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می گوید: ناحیه ابرو غلظت غدد چربی بیشتری دارد ، که سبوم بیش از سایر قسمت های چشم مانند پلک تولید می کند. “از آنجا که بخشی از منطقه T است ، این منطقه بیشتر از بقیه چشم دچار گرفتگی و جوش های سرسیاه می شود ، که می تواند هنگام انجام آرایش ابرو چالشی ایجاد کند.”

به عنوان یک راه حل ، علاوه بر استفاده محصولات ابرو ضد آب، رابخ توصیه می کند از رتینول یا یک لایه بردار ملایم با اسیدهای هیدروکسی آلفا مانند اسید گلیکولیک یا اسید هیدروکسی بتا مانند اسید سالیسیلیک برای کاهش روغن در اطراف ابرو استفاده کنید.

همانطور که گفته شد ، به خصوص آرایش ابرو برای خرید دشوار است زیرا – بیایید قبول کنیم – بسیاری از آنها به نظر یکسان است. فرمول و قالبی که شما دنبال می کنید بسیار مورد علاقه شخصی است. برخی از افراد ممکن است ساده ترین مانور سنتی را برای مانور پیدا کنند ، در حالی که دیگران قلم مو و پوسته آرایش را ترجیح می دهند.

برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین آرایش ابرو ضد آب ، جذابیت به چندین هنرمند گریم که به جمع آوری توصیه هایی که ساعتها – حتی بعضی روزها ادامه دارد – کمک کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>