11 بهترین ضد آفتاب کره ای برای محافظت بدون گچ | بررسی 2021

ما یک بار آن را گفتیم ، و دوباره خواهیم گفت: ضد آفتاب کره ای فقط بهتر از ضد آفتاب غربی است. این گزاره به واقعیت ساده نوآوری برمی گردد. از آنجا که ضد آفتاب به عنوان دارویی تحت نظر سازمان غذا و دارو (FDA) در نظر گرفته می شود و مواد شیمیایی و اجزای آن باید مراحل رسمی تأیید دارو را طی کنند ، مارک های زیبایی در ایالت های مختلف از نظر فرمول های خود محدود هستند. در واقع ، “مورد جدیدی وجود نداشته است [chemical or mineral] برای استفاده در ضد آفتاب در ایالات متحده از سال 1999 تأیید شده است “، طبق گفته استفان کو ، شیمی دان لوازم آرایشی.

در همین حال ، در کره جنوبی ، فرمول های ضد آفتاب به دلیل تصویب سریعتر ، به سرعت در حال پیشرفت هستند. ضد آفتاب های معدنی آنها ، هر چقدر از اکسید روی تشکیل شده باشند ، روی تمام رنگ های پوست کاملاً شفاف هستند و ضخامت آزار دهنده و ضد آفتاب را ندارند. ضد آفتاب های کره ای از انواع شیمیایی ، به همان اندازه شفاف و بدون چربی هستند. بعلاوه ، هر دو از ترکیباتی هستند که در سرم ها و مرطوب کننده های مورد علاقه شما یافت می شوند ، مانند سیکا ، آلانتوئین ، سرامیدها ، اسید هیالورونیک و نیاسینامید – فقط برای ذکر چند مورد. بنابراین وقتی آنها را برش می زنید ، نه تنها از پوست در برابر اشعه UVA و UVB محافظت می کنید ، بلکه یک لایه اضافی از مزایای آبرسانی ، روشن کنندگی و صافی را نیز به آن اضافه می کنید.

در بسیاری از نام های محصول زیر PA را در کنار SPF مشاهده خواهید کرد. Zion Ko Lamm ، یک داروی داخلی مستقر در شارلوت می گوید ، در حالی که SPF بر روی نور UVB (که باعث سوختن پوست می شود) و میزان محافظت از شما در برابر آفتاب سوختگی را اندازه گیری می کند ، PA همه چیز در مورد نور UVA (که به وضوح ما را پیر می کند) و محافظت شما در برابر ایجاد رنگدانه است. پزشکی که مراقبت از پوست کره ای را با سلامتی ترکیب می کند. وی P +++ را با SPF 30 برابر می داند و توصیه می کند حداقل با هر یک از آنها از ضد آفتاب ها استفاده کنید.

و برای بردن این سیستم اندازه گیری یک قدم جلوتر ، کو لام اشاره می کند که کرم های ضد آفتاب غربی با تمرکز بر تأثیرات فوری خورشید به عنوان یک ضرورت فرموله می شوند. از طرف دیگر ، کره ای ها یک سبک زندگی هستند. آنها از پوست شما در برابر اثرات طولانی مدت دفاع می کنند.

اگر ما هنوز نظر خود را ثابت نکرده ایم ، شاید این ضد آفتاب های کره ای از متخصصان K-beauty و همچنین جذابیت ویراستاران در شهرهای نیویورک و سئول ، خواهد شد. اگر شما هم مثل ما این فرمول ها را دوست داشته باشید ، احتمال اینکه از ضد آفتاب استفاده کنید بیشتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>