11 بهترین دئودورانت ضد تعریق سال 2021 – بررسی ویرایشگر

همه دئودورانت ها نیستند ضد تعریق ها؛ با این حال ، بیشتر ضدعرق ها همچنین دئودورانت هستند. دئودورانت هایی که قول قطع عرق را نمی دهند ، به طور معمول عواملی را که ضد عرق را ضد تعریق (و داروی بدون نسخه) می کند ، حذف می کنند: یکی از انواع مختلف ترکیبات آلومینیوم.

جوشوا زایچنر ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره در شهر نیویورک می گوید: “ضد تعریق های سنتی تعریق را کاهش نمی دهند بلکه مانع از رسیدن رطوبت به سطح پوست می شوند.” نسخه های مختلفی از ترکیبات آلومینیوم که ممکن است به عنوان ماده موثره در ضدعرق ها پیدا کنید ، مسدود کننده عرق هستند.

اینها شامل کلرهیدرات آلومینیوم ، زیرکونیوم آلومینیوم ، کلرید آلومینیوم و گلای آلومینیوم زیرکونیوم تتراکلرو هیدرکس هستند که همگی هدف یکسانی دارند. رون رابینسون ، شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی به ران گفت: “تمام مواد آلومینیومی موجود در محصولات ضد تعریق برای کنترل رطوبت از طریق تشکیل یک پلاگین موقتی در غده عرق کار می کنند.” جذابیت.

برخی از علاقه مندان به زیبایی “تمیز” و “طبیعی” که معتقدند این ماده در پیشرفت بیماری هایی مانند سرطان پستان و آلزایمر نقش مهمی دارد ، آلومینیوم به عنوان یک ماده ضد تعریق به سبک تئوری توطئه تبدیل شده است. (برای ضبط ، آلومینیوم است طبیعی است.) با این حال ، شواهد علمی در دسترس نیست.

“ما به مطالعات انجام شده بر روی هزاران زن تکیه می کنیم تا ببینیم آیا ارتباطی با سرطان پستان و مجرم مظنون وجود دارد یا نه” گفته است جذابیت؛ در نهایت ، هیچ کس به دلیل استفاده از ضد تعریق به سرطان پستان مبتلا نشده است.

علاوه بر این ، انجمن آلزایمر می گوید ارتباط بین آلومینیوم و بیماری تخریب عصبی “افسانه” است و “مطالعات نتوانسته اند نقشی برای آلومینیوم در ایجاد آلزایمر تأیید کنند.”

بنابراین گرچه تمایل به استفاده از دئودورانت فاقد آلومینیوم یا طبیعی قابل درک است – مخصوصاً اگر مواد فعال ضد تعریق را تحریک کننده می دانید – برای آن دسته از ما که می خواهیم هم از بوی بدن و هم از رطوبت زیر بغل جلوگیری کنیم ، ضدعرق های پایه آلومینیوم روش پشتیبانی علمی برای برو

خوشبختانه گزینه های ضد تعریق بی شماری وجود دارد – که همچنین انتخاب گزینه مناسب را دشوار می کند. اضافیخوشبختانه ، ما به طور دقیق می دانیم که کدام مواد جامد ، رول ، اسپری ، کرم و حتی پد بهترین ضد تعریق های موجود در بازار هستند.

در زیر ، فرمول های مهارکننده تعریق عالی وجود دارد که شامل برخی از موارد دلخواه مورد علاقه داروخانه ها ، یک عطر محبوب طراح محبوب ضدعطر ، و حتی چند انتخاب از مارک های زیبایی است که ممکن است شما را متعجب کند.

این ماه را بررسی کنید جعبه زیبایی Allure، که با محصولات دستچین شده توسط ویراستاران ما بسته بندی شده است – همه اینها فقط با 15 دلار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>