10 محصول آرایش معروف TikTok برای خرید در طی آمازون پرایم روز 2021: براق کننده لب ، لکه های آکنه و پایه

اگر پوشه ای از محصولات زیبایی که به صورت آنلاین دیده اید و می خواهید آن را امتحان کنید ، روی تلفن خود بلند شوید؟ دیتو خب، انتظار به پایان رسید: روز نخست آمازون 2021 اینجا است و ما سرانجام فرصتی داریم که تمام محصولات زیبایی معروف در اینترنت که مورد توجه آنها بوده اند را تهیه کنیم. برای دو روز –21 و 22 ژوئن – بیش از 100000 محصول در معرض فروش است ، از جمله برخی وسواس زیبایی اخیر اینترنت جمعی.

ما از بخش معروف اینترنت آمازون (بله ، یک مرکز اختصاصی برای محصولات ویروسی TikTok و Intagram وجود دارد) شانه کرده و انتخاب های خود را برای محصولات زیبایی با ارزش که اکنون از 22 ژوئن در 11:59 PST برای فروش هستند ، جمع آوری کردیم. . این گزینه های مراقبت از پوست و آرایش باعث شده است تا در TikTok ، Instagram ، Pinterest – و تقریباً هرجایی که درباره موارد جالب جدید زیبایی می شنوید که باعث تعجب شما می شود ، “کی دوباره روز پرداخت است؟”

ما شما را در تمام نیازهای خرید Amazon Prime Day از جمله این احساسات شبکه های اجتماعی تحت پوشش قرار داده ایم. مطمئن شوید که همه لیست معاملات ما را به خوبی ، همه موارد: ابزار داغ ، مسواک ، K-Beauty و موارد دیگر را بررسی کنید. و فراموش نکنید که این محصولات را پس از رسیدن به صورت آنلاین به نمایش بگذارید – شاید شما نیز ویروسی شوید!

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>