10 عطر محبوب 2021 تاکنون در انگلیس

فروشگاه عالی Fragrance Shop در انگلیس نشان داده است که رایحه های محبوب زنانه و مردانه بیشترین فروش را دارند

خرده فروش خیابانی بریتانیا ، The Fragrance Shop ، بهترین عطرهای سال 2021 را تاکنون معرفی کرده است که کلاسیک ها جایگاه های برتر را در اختیار دارند.

به گفته متخصصان عطر ، با تعطیلی فروشگاه های فیزیکی و افزایش 164 درصدی فروش آنلاین نسبت به سال گذشته ، مصرف کنندگان به سمت رایحه های آزمایش شده جذب شدند زیرا آنها قادر به آزمایش محصولات داخل فروشگاه نبودند.

Chanel با داشتن سه محصول در میان ده محصول برتر ، مارک محبوب عطر انگلیس لقب گرفت ، اما به طور کلی این دو کتاب پرفروش برای آقایان به بازار عرضه می شوند – Dior Sauvage و Bleu De Chanel.

Athina Macpherson ، رئیس مارک عطر گفت: “ما اخیراً آشفته ترین دوران تاریخ اخیر را پشت سر گذاشته ایم و داده های فروش مصرف کننده ما نشان می دهد که خریداران ما در آنچه که می دانند راحت بوده اند – رایحه های کلاسیک که باعث تقویت وضعیت فرقه شده اند.” خرید کنید

“در زمان عدم اطمینان ، رایحه دلخواه و نوستالژیک ما مانند پوشیدن یک ژاکت کش باف پشمی قدیمی است. این گرما ، اطمینان ، آسایش و آرامش خاطر را فراهم می کند.”

رایحه های معروف همچنین دارای پروفیل های رایحه بسیار مشابه هستند ، گزارش The Fragrance Shop: چوبی با بازدهی گل.

مکفرسون ادامه داد: “بسیاری از عطرهای چوبی ممکن است کاملاً مردانه به نظر برسند ، اما گل ها آنها را سبک می کنند و باعث می شوند زنانه تر شوند.”

“مردم عاشق قدرتی هستند که عطرهای چوبی دارند. شناخته شده است که آنها احساس زمین بودن و زمین بودن را ایجاد می کنند ، این دقیقاً همان چیزی است که همه ما در این اوقات نامطمئن آرزو کرده ایم.”

10 عطر محبوب 2021

  1. دیور ، وحشی
  2. شنل ، شنل بلو
  3. شانل ، کوکو مادمازل
  4. موگلر ، بیگانه
  5. YSL ، تریاک سیاه
  6. چانه ، شماره 5
  7. پاکو رابان ، 1 میلیون
  8. زندگی لانکوم زیباست
  9. کارولینا هررا ، دختر خوب
  10. پاکو رابان ، بانوی میلیون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>