یک روند خطرناک در صنعت زیبایی

با همکاری Redpoints

مدت زیادی از تعمیم مواد اصلی پرکننده های پوستی تقلبی در بازار ظاهر شده است. از زیبایی شناسان غیرقانونی که از مواد پرکننده نامشروع استفاده می کنند ، تا مصرف کنندگان خرید اینترنتی جعلی و تزریق خود ، ضرری که می تواند به مصرف کنندگان وارد کند بسیار زیاد است.

هم در سال 2015 و هم در سال 2017 ، FDA هشداری در مورد بوتاکس تقلبی و پرکننده های پوستی تزریقی در بازار صادر کرد. تقلبی ها کاملاً غیرقانونی و بالقوه کشنده هستند. متأسفانه ، این روند همچنان ادامه دارد: پزشکان در اسکاتلند اخیراً نسبت به فروش بوتاکس جعلی در شبکه های اجتماعی هشدار داده اند.

در این مقاله ، نگاهی خواهیم انداخت به دامنه این مشکل و آنچه متخصصان زیبایی می توانند در مورد آن انجام دهند.

پرکننده های تقلبی ، مشکلی مهلک است

اگرچه تمام لوازم آرایشی تقلبی مضر هستند ، اما برخی از آنها می توانند کشنده باشند. بوتاکس و پرکننده های جعلی طی سالهای اخیر صدها نفر در بیمارستان ، فلج و حتی مرگ ایجاد کرده اند.

این امر FDA را به صدور هشدارهای رسمی مبنی بر عدم تزریق ژل سیلیکون مایع یا سیلیکون مایع تأیید کرده و از مردم می خواهد فقط از طریق متخصصین آموزش دیده درمان را بپذیرند و موسسات را بر اساس گواهینامه ها دقیق بررسی کنند. با این حال ، به نظر نمی رسد که مشکل از بین رفته باشد. سال گذشته گمرک ایالات متحده بوتاکس تقلبی به ارزش 35000 دلار در سین سیناتی کشف و ضبط کرد.

اگرچه به نظر می رسد بوتاکس تقلبی محصولی تقلبی است که مردم هرگز نخرند ، اما تشخیص تقلبی دشوارتر و دشوارتر می شود. مصرف کنندگان تقریباً همیشه فریب خرید لوازم آرایشی تقلبی را می خورند و بسیاری از آنها به دنبال تجربیات بد و عوارض جانبی بی سابقه صحبت می کنند.

این نوع موارد هم برای مصرف کنندگان و هم برای مارک های پر کننده مانند بوتاکس ضرر دارد ، اما خسارت بیشتر مواردی است که گزارش نشده و کشف نمی شوند و به پشتیبانی بیشتر از صنعت مضر زیرزمینی کمک می کنند.

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در حال رونق است ، تقلبی ها نیز همینطور

لوازم آرایشی تقلبی با استفاده از بسته بندی و مارک های تجاری مشابه ، کالاهای اصلی مارک دار را کپی می کنند تا مصرف کنندگان را معمولاً با انگیزه ای با قیمت تخفیف درآورند. با این حال ، از آنجا که به طور غیرقانونی ایجاد شده اند ، کاملاً نظارتی ندارند. لوازم آرایشی تقلبی می تواند و اغلب حاوی مواد مضر بسیاری از جمله سرب ، جیوه و حتی سیانور است.

ارزش صنعت زیبایی امروز 603 میلیارد دلار شگفت آور است. متأسفانه ، در جایی که موفقیت وجود دارد ، رقابت ناعادلانه دنبال می شود. پیش بینی می شود تا سال 2022 صنعت جعل جهانی 4.2 تریلیون دلار ارزش داشته باشد.

طبق داده های Red Points ، از زمان بروز همه گیری Covid-19 ، تعداد لوازم آرایشی و عطرهای تقلبی بصورت آنلاین در بالاترین سطح خود قرار دارد ، با 74.14٪ از مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی شاهد افزایش جرایم اینترنتی هستند.

واقعیت بازار لوازم آرایشی تقلبی این است که آنها همه جا هستند. یک جستجوی آنلاین ساده در Google ، eBay ، Facebook و موارد دیگر ، انبوهی از پالت ها و رژلب های سایه چشم پرفروش ارزان قیمت ، عطرهای طراح ، مراقبت از پوست و انواع درمان ها را نشان می دهد.

همانطور که آلیسا لاسک ، مدیر کل و نائب رئیس زیبایی شناسی ایالات متحده در گالدرما به Allure می گوید: “اگرچه صنعت زیبایی دقیقاً تنظیم شده است ، اما متأسفانه شاهد افزایش فروش محصولات تقلبی و غیرقانونی واردات ، به ویژه از توزیع کنندگان آنلاین غیرمجاز است.”

چگونه از محصولات زیبایی غیرقانونی جلوگیری کنیم

بوتاکس و مواد پرکننده امروزه نمایانگر یک صنعت میلیارد دلاری هستند و صنعتی که نه تنها بازار آن جوانتر به نظر می رسد بلکه جوانتر می شود. داده ها نشان می دهد که گروه سنی 19-34 اکنون بیش از 17.5٪ از مصرف کنندگان بوتاکس را نشان می دهد. با پر شدن بازار و مصرف کنندگان بیشتر برای تخفیف ، آموزش در این زمینه بسیار حیاتی است.

جوزف اوکانل ، جراح پلاستیک مستقر در کانتیکت ، در مورد چگونگی جلوگیری از بوتاکس تقلبی ، با هشدار نسبت به تخفیف هایی که معمولاً خیلی مناسب برای صحت هستند ، توصیه می کند:[Doctors] همه توصیه می کنند بوتاکس تقریباً به همان قیمت پرداخت می کنند “، زیرا او مستقیماً از شرکت خریداری می شود. وی توصیه می کند که بیماران بخواهند بسته بندی جعبه را بررسی کرده و از نظر وجود هولوگرام که نشان دهنده اصالت است (البته تضمین نمی کند) را بررسی کنند.

در آخر ، می توانید توضیحات ترکیبات را بررسی کنید. OnabotulinumtoxinA ماده مورد تأیید FDA است. اگر بجای آن سم Botulinum Toxin Type A یا کلمات دیگری پیدا کردید ، قطعاً باید آن را به عنوان زنگ خطر ببینید.

نتیجه

هر کس مسئولیت و انگیزه ای برای پایان دادن به جعل لوازم آرایشی و بهداشتی دارد: مصرف کنندگان ، خرده فروشان و مارک ها. مصرف کنندگان علاقه مند به مواد پرکننده باید هرگونه اقدامات احتیاطی ممکن را برای یافتن متخصصان پزشکی برای انجام این روش و همچنین آگاهی از خطرات به خصوص هنگام جستجوی یک معامله خوب قیمت انجام دهند.

مارک ها و خرده فروشان شروع به تلاش برای تأیید محصولات اصلی – از هولوگرام تا کد سریال – می کنند و این محصولات باید با تأکید بر ارائه محصولات با کیفیت در مقابل تخفیف های بزرگ ادامه یابد.

در نهایت ، برای غلبه بر تقلبی بودن مارک های بازی خود در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی ، باید در نظارت و برداشتن جعلی به صورت آنلاین فعال باشید. بهترین راه حل محافظت از برند می تواند جعل و تقلب را در طیف وسیعی از کانال های آنلاین شناسایی کرده و IP شما را به طور کارآمد اعمال کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه Red Points می تواند به شما کمک کند بار را از روی دوش خود بردارید و روند را به صورت خودکار انجام دهید ، نگاهی به راه حل محافظت از مارک ما بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>