یوسرین اولین محصول پزشکی با ضریب محافظت در برابر آفتاب را روانه بازار می کند

Actinic Control SPF100 ادعا می کند که به جلوگیری از کراتوز آکتینیک و سرطان پوست غیر ملانوم کمک می کند

برچسب محصولات آرایشی بهداشتی متعلق به Beiersdorf ، Eucerin با معرفی اولین دستگاه پزشکی این برند ، نمونه کارهای ضد آفتاب خود را رشد داده است.

Actinic Control SPF100 ادعا می کند که به جلوگیری از کراتوز آکتینیک و سرطان پوست غیر ملانوم کمک می کند.

کراتوز اکتینیک شایعترین پیش ساز سرطان پوست غیر ملانوم در جهان است و اغلب می تواند ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب باشد.

به گفته یوسرین ، یک عامل محافظت کننده در برابر آفتاب به ویژه بالا با آسیب پوستی ناشی از آفتاب مقابله می کند و به افرادی که پوست آنها از قبل آسیب دیده است ، محافظت لازم را می کند.

Actinic Control SPF100 از کراتوز آکتینیک و سرطان پوست غیر ملانوم جلوگیری می کند و در عین حال پوستی را که به خورشید حساس است با محافظت موثر در برابر آسیب پوستی ناشی از آفتاب فراهم می کند.

به این ترتیب ، این دارو همچنین به عنوان درمان کمکی برای بیمارانی است که قبلاً تحت تأثیر کراتوز آکتینیک قرار گرفته اند.

گیتا نوفانگ ، مدیر ارشد نوآوری و پزشکی در Eucerin ، گفت: “ترکیب بسیار کارآمد فیلترهای با اشعه UVA / UVB بالا و فیلترهای طیف گسترده ، حداکثر حفاظت در برابر آفتاب را به مصرف کنندگان ما ارائه می دهد.”

“از آنجا که محافظت شدید به ویژه برای پوستی که از قبل آسیب دیده مهم است ، ما همچنین تحمل پوست آن را روی بیماران دارای پوست حساس به آفتاب و کراتوز آکتینیک آزمایش کردیم.”

این محصول علاوه بر محافظت در برابر آفتاب و تحمل بسیار خوب پوست ، دارای بافتی مایع و بدون چربی است که سبک بوده و به راحتی جذب می شود و استفاده از آن را برای افراد مبتلا لذت بخش می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>