یاتسن اسب شاخدار زیبایی چین ایو لوم را به دست آورد

سازنده Perfect Diary and Little Ondine مارک معتبر مراقبت از پوست را از Manzanita Capital تحویل می گیرد

یاتسن تک شاخ زیبایی چین توافقنامه قطعی را برای خرید مارک معتبر مراقبت از پوست Eve Lom منعقد کرده است.

سازنده Perfect Diary و Little Ondine و رهبر بازار زیبایی در چین که به سرعت در حال تحول است ، مارک مشهور چهره شناس مشهور را از Manzanita Capital خریداری کرد که سهام اقلیت این تجارت را حفظ خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این معامله ، که انتظار می رود طی هفته های آینده به اتمام برسد ، مانزانیتا همچنین به عنوان یک شریک استراتژیک برای آینده این برند فعالیت خواهد کرد.

ایو لوم نزدیک به 20 سال عضوی از گروه مانزانیتا بوده و در این مدت از یک برند زیبایی به یک تجارت جهانی گسترش یافته است.

جینفنگ هوانگ ، بنیانگذار و مدیرعامل یاتسن ، گفت: “ما خوشحالیم که از نام تجاری محبوب محبوب Eve Lom در سبد تجاری خود استقبال می کنیم.”

“Eve Lom یکی از بهترین مارک های مراقبت از پوست است که به خاطر میراث تجاری عمیق و فرمول های منحصر به فرد خود که معروف بودن و نتایج عملکرد بالا را ترکیب می کند مشهور است.

“این یک پیروی فوق العاده وفادار ایجاد کرده است که توسط محصولات قهرمان خود مانند Eve Lom Cleanser هدایت می شود و حتی در Covid-19 نیز فروش و سودآوری انعطاف پذیر را نشان می دهد.”

وی ادامه داد: ما خوشحالیم که از تیم پرشور Eve Lom با پیشینه متنوع بین المللی خود در صنعت مد و زیبایی استقبال می کنیم تا قابلیت های ساخت مارک جهانی و ارائه محصولات را غنی کنیم.

Andra Szirtes ، مدیر عامل Manzanita ، افزود: “ما از فرصت همکاری با یاتسن بسیار هیجان زده هستیم.

“ما متقاعد شده ایم که ریشه های قوی یاتسن با مصرف کنندگان آسیایی ، قابلیت های استثنایی تجارت الکترونیکی و سابقه اثبات شده نوآوری ، رشد Eve Lom را تسریع می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>