گیواودان در زمینه آرایش و مراقبت از پوست مشارکت می کند

قابلیت های عطر و زیبایی را با 25٪ سهم گرفتن گسترش می دهد

تأمین کننده سوئیسی Givaudan 25٪ از سهام b.kolormakeup & skincare ، یک شرکت مستقر در ایتالیا را که محصولات نهایی برای کالاهای بسته بندی مصرفی و مشتریان لوکس را توسعه می دهد ، به دست آورد.

Givaudan ، معروف به تخصص خود در عرصه های تولید عطر ، طعم و مواد آرایشی ، گفت که این اقدام هر دو شرکت را قادر می سازد محصولات خلاقانه و منحصر به فرد و راه حل های یکپارچه را ارائه دهند.

دفتر مرکزی b.kolor در سال 2000 تأسیس شد و مقر آن نزدیک به میلان است و حدود 250 پرسنل در آن استخدام می شود. این شرکت متخصص در طراحی فرمولاسیون ، با تمرکز بر نوآوری و حسی است و در زمینه های آرایش و مراقبت از پوست فعالیت می کند.

Givaudan انتظار دارد که بتواند راه حل های ارزش افزوده b.kolor را به مشتریان خود ارائه دهد ، در حالی که b.kolor به پالت مواد ، رایحه ها و فناوری های ثبت شده Givaudan دسترسی پیدا می کند.

Maurizio Volpi ، President Fragrance & Beauty در Givaudan ، گفت: “شروع این همکاری منحصر به فرد با b.kolor ، با تبدیل شدن به یک سهامدار ، یک سفر بسیار هیجان انگیز را نوید می دهد و کاملا مطابق با آرزوهای 2025 ما برای ادامه گسترش در مراقبت از پوست و آرایش است. .

“با به اشتراک گذاشتن قابلیت های خلاقانه و نوآورانه خود ، ما قادر خواهیم بود با ارائه یک پیشنهاد کامل با ترکیب سطح بالایی از علم ، برتری در طراحی و تولید محصولات نهایی ، ارزش اضافی برای مشتریان مربوطه تولید کنیم.

“این به نفع همه مشتریان ما خواهد بود زیرا آنها با محصولات نهایی بسیار نوآورانه به بازار سرعت می بخشند.”

ماریا-ترزا سانچینی ، رئیس b.kolor ، اضافه کرد: “ما از ورود به این همکاری با Givaudan بسیار خوشحال هستیم ، این یک فرصت عالی است تا تجارت خود را به اوج جدید برسانیم.

“توانایی های Givaudan در ایجاد ، ترکیبات و فناوری به ما کمک زیادی می کند تا محصول خود را توسعه دهیم ، در حالی که از پایگاه مشتری Givaudan و ردپای جغرافیایی برای گسترش خود در مناطق جدید بهره مند می شویم.

“ما بسیار خوشحال هستیم که همچنین دانش خلاقیت ، طراحی و تولید منحصر به فرد خود را با Givaudan به اشتراک می گذاریم تا محصولات فردا را به بازار عرضه کنیم.”

شرایط کامل این معامله فاش نشده است ، اما طبق مفاد توافق نامه ، Givaudan این گزینه را دارد که پس از یک دوره سه ساله سهام کنترل در b.kolor را بدست آورد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>