گیواودان از ماده فعال جدیدی رونمایی می کند که از مکانیسم های اپی ژنتیک برای مراقبت از پوست تقلید می کند

کرونوگلو از گیاه رستاخیز گرفته شده و با استفاده از کسر سبز توسعه یافته است

Givaudan Active Beauty از راه اندازی Chronoglow ، یک ماده فعال جدید که با استفاده از تقسیم سبز و هوش مصنوعی (AI) تولید شده و ادعا می شود مکانیسم های اپی ژنتیک گیاهی را برای مزایای مراقبت از پوست تقلید می کند ، خبر داد.

ناشی شدن از Haberlea rhodopensis، که به عنوان گیاه رستاخیز نیز شناخته می شود ، Chronoglow اثرات پیری پوست را برعکس می کند و درخشندگی آن را بهبود می بخشد.

ماتیاس فلوری ، مدیر رده دسته Givaudan ، Active Beauty ، گفت:Haberlea rhodopensis یک گیاه عصر یخبندان است که به لطف مکانیسم های اپی ژنتیکی منحصر به فرد خود برای زنده ماندن سلول ، از شرایط آب و هوایی شدید جان سالم به در برده است.

“ما اکنون قادر به تقلید و تولید مثل گیاه هستیم که در سلولهای خود در پوست انجام می دهد.

“Chronoglow بنابراین یک ماده گیاهی 100٪ طبیعی و پایدار است ، و دارای مزایای منحصر به فرد پیری و درخشندگی است.”

این ماده از سه طریق “درخشش” را افزایش می دهد. این ماده فقط پس از دو هفته استفاده ، تا 8.9٪ خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد ، در حالی که درخشندگی را پس از چهار هفته 3.8٪ و پس از دو ماه را تا 6.4٪ افزایش می دهد.

پس از دو هفته ، درخشندگی تا 6.1٪ بهبود یافته است که پس از دو ماه استفاده ، تا 12.5٪ نیز بهبود یافته است.

علاوه بر این ، محققان زیبایی فعال Givaudan از قدرت هوش مصنوعی برای نشان دادن نتایج بالینی و نشان دادن مزایای بصری Chronoglow استفاده کردند.

برای این کار آنها یک آواتار زیبایی ایجاد کردند که نشان دهنده نتایج قابل توجه “سه بعد درخشش” در صورت است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>