گیاهان ، Sozios بخش جدید مواد تشکیل دهنده طبیعی

Sozio در حال مقابله با دو هدف اصلی است: تقویت تخصص خود در فرمولاسیون عطر ، به ویژه در زمینه های طبیعی ، و ارائه مجموعه ای از 100٪ عصاره های طبیعی و خالص مانند روغنهای اساسی و مطلق

سوزیو در سال 1758 در گراس تاسیس شد و یکی از پیشگامان عطر سازی خوب فرانسه است. از نظر تاریخی با مواد اولیه طبیعی خود مشهور است ، Sozio به یکی از تولید کنندگان اصلی عطر در بازار امروز تبدیل شده است. Sozio پس از 10 سال تمرکز و تخصص در چشم انداز عطر طبیعی و با بیش از 260 سال تجربه ، اکنون با ایجاد پلی بین گذشته و حال ، یک قدم جلوتر می رود تا با ریشه های خود ارتباط برقرار کند: مواد اولیه عطر.

Sozio گیاهان Botanicals را ایجاد می کند ، بخش خاص خود را به مواد طبیعی اختصاص داده است. Sozio می خواهد با اطمینان از تأمین منابع اولیه مواد اولیه طبیعی خود با تولید مستقیم و رویکردی اخلاقی ، با زمان چالش برانگیزی روبرو شود.

Sozio در حال مقابله با دو هدف اصلی است: تقویت تخصص خود در فرمولاسیون عطر ، به ویژه در زمینه های طبیعی ، و ارائه مجموعه ای از 100٪ عصاره های برتر و خالص طبیعی مانند روغنهای اساسی و مطلق.

Sozio به طبیعی بودن و ردیابی مواد اولیه طبیعی خود متعهد شده است.

با استفاده از گیاهان ، Sozio مواد با کیفیت بالاتر و مورد تایید عطر را ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>