گوینت پالترو گوپ تهدید به تعطیلی انگلیس کرد

به تجارت بازیگر هالیوود هشدار داده شده است که فعالیت های انگلستان پس از عدم ثبت حساب های خود ، ممکن است از دارایی آن محروم شود

نام تجاری زیبایی و سلامتی بازیگر زن هالیوود ، گوینت پالترو ، گوپ ، پس از عدم ثبت حساب های خود ، ممکن است مجبور به تعطیلی عملیات خود در انگلیس شود.

گوپ در ابتدا در بریتانیا تاسیس شد زمانی که پالتو با همسر سابق خود ، کریس مارتین از کولد پلی بازی می کرد و در سال 2011 در شرکتهای خانگی ، ثبت رسمی شرکت انگلستان عضو شد.

در پی “عدم اتصال آگاهانه” خود با مارتین در سال 2014 ، پالترو HQ برند خود را در ایالات متحده تقویت کرد ، جایی که به یک موفقیت جهانی تبدیل شد و اولین مقاصد خرده فروشی خود را در سراسر قاره و انگلستان افتتاح کرد.

با این حال ، پالتورو خود را در آب داغ شرکت های خانه پیدا کرده است زیرا از عهده امور مالی خود بر نمی آید.

در آوریل سال جاری ، وی با اخطار رسمی مبنی بر اینکه شرکت وی در صورت عدم تعادل کتاب ها می تواند فعالیت خود را متوقف کرده و از دارایی هایش محروم شود ، صادر شد.

سوابق نشان می دهد که اعتصاب اجباری ، که به آن انحلال نیز گفته می شود ، به دلیل اعتراض دریافت شده اکنون متوقف شده است.

در سند خانه شرکتها آمده است: “اقدام تحت ماده 1000 قانون شرکتها 2006 به دلیل دریافت اعتراض به اعتصاب از طرف سردبیر موقتاً به حالت تعلیق درآمده است.”

این دومین بار است که تجارت وی پس از عدم ارائه بیانیه های سالانه خود ، اخطار تعطیلی را دریافت می کند.

در سال 2019 ، نام تجاری با اخطار First Gazette ثبت شد ، اما در ژانویه سال 2020 به حالت تعلیق درآمد و در ژوئیه سال 2020 با ارسال حساب های خود ، تولید آن متوقف شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>