گوپ خروجی لندن را می بندد

مارک زیبایی و سلامتی گوینت پالترو در میان درآمدهای دشوار تنها نمایندگی فروش انگلستان را بسته است

این خبر خوبی برای گوپ ، برند زیبایی و سلامتی بازیگر برنده جایزه اسکار ، گوینت پالترو نیست که تنها فروشگاه خود در لندن ، انگلستان را برای همیشه بسته است.

فروشگاه Westbourne Grove در منطقه ناتینگ هیل شهر به عنوان یک پاپ آپ موقت در سال 2018 افتتاح شد اما در ژانویه 2019 به نصب نامحدود انجام شد.

این مارک در فروشگاه ، محدوده زیبایی ، محصولات مد و تندرستی و همچنین مراقبت از منزل و چوب لباسی از جواهرات را تهیه کرده است.

تصمیم برای بستن فروشگاه به طور رسمی فاش نشده است. با این حال ، سوابق شرکت ثبت شده در هفته گذشته نشان می دهد که این برند بیش از 1 میلیون پوند از درآمد قبل از شیوع بیماری در انگلیس از دست داده است ، که با قفل قفل اجباری در سراسر کشور تشدید خواهد شد.

وب سایت Goop در انگلیس هنوز باز است.

پالترو مجبور شد پرونده های شرکت خود را پس از تهدید به تعطیلی ، برای دومین بار ، از فعالیت های خود در انگلستان توسط شرکت های خانگی ، ثبت رسمی شرکت انگلستان ، ثبت کند.

به دنبال “عدم اتصال آگاهانه” خود از کریست مارتین Coldplay در سال 2014 ، این کارآفرین زیبایی HQ برند خود را به ایالات متحده ارتقا داد ، جایی که مجموعه ای از مقاصد خرده فروشی را باز کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>