گوئن استفانی در عروسی خود با بلیک شلتون حتی بیشتر از معمول جذاب تر به نظر می رسید

برای گوئن استفانی و بلیک شلتون، آتش بازی آخر هفته روز استقلال کمی زود آمد. دو خواننده و صدا قضات ، از زمان دور هم جمع شدن در سال 2015 زوجی بعید و در عین حال شایان ستایش به حساب می آمدند ، روز شنبه 3 جولای در مراسمی ازدواج کردند که از نظر زیبایی فقط خود استفانی از آن پیشی گرفت.

استفانی روز دوشنبه چندین بار در مورد این مناسبت شاد پست گذاشت و جزئیاتی از جو ، میهمانان و البته ظاهر او را فاش کرد. و یک چیز کاملاً واضح است: خواننده No Doubt به امضای رک های اصلی علاقه داشت: موهای پلاتینی ، خط چشم مشکی با مژه های سرسبز و البته یک لب قرمز پررنگ و قرمز که به نوعی موفق شد هرگز روی صورت شلتون را بریزد.

اگرچه استفانی این هنرمند مسئول گریم زیبا را برچسب گذاری نکرده است ، اما اعضای تیم گلم روز عروسی خود را در عنوان یکی از چرخ و فلک های عکس خود فراخوانده است. این شامل دانیلو ، آرایشگر با استعداد بود ، که مسئول لباس مجلسی زیبا و پیچیده ای بود که استفانی زیر حجاب ورا وانگ تاپ خود قرار داده بود. نان فوق العاده محکم به سمت بالا کشیده شد و در نهایت گره ای فوق العاده صاف و زیبا به اوج خود رسید.

استفانی هنوز یک هنرمند ناخن را برچسب گذاری نکرده است ، اما به راحتی می توان گفت که یک حرفه ای در ایجاد مانیکور همسری خود نقش داشته است. اگرچه برای دیدن آن در برخی از عکسها باید چشمانتان را جمع کنید ، اما به نظر می رسد که او با اکریلیک های بلند بلند سفید به تناسب لباس خود با ورا وانگ رفته است – لباسی که عروس فوراً می توانست آن را به نسخه دامن کوتاهتر تبدیل کند که به او نشان می داد چکمه های پاشنه دار ، الهام گرفته از کشور.

با کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات ظاهر زیبایی روز عروسی استفانی ، مطمئناً اینجا را اضافه خواهیم کرد. در این فاصله ، از نگاهی دیگر به زوج خوشبخت – و کارسون دالی ، که مراسم را برگزار می کرد ، لذت ببرید – در روز بزرگشان افسانه به نظر می رسد.


اطلاعات بیشتر در مورد گوئن استفانی:


اکنون 100 سال آرایش عروسی را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>