گلوسیه از L’Oréal Kleo Mack به عنوان معاون رئیس جمهور نام برد

در نقش تازه ایجاد شده ، مک ، عضو CEW ، تیم های بازاریابی و شبکه های اجتماعی این برند میلیارد دلاری را هدایت می کند

برند زیبایی آمریکا Glossier رئیس سابق L’Oréal ، Kleo Mack را برای پیوستن به تیم اجرایی خود آورده است.

از امروز ، مک ، استراتژی بازاریابی شرکتی معاون سابق رئیس جمهور در غول زیبایی فرانسه ، در نقش تازه ایجاد شده معاون رئیس جمهور برای تجارت لوازم آرایشی فرقه امیلی ویس فعالیت خواهد کرد.

وی در نقش خود ، پیشگام بازاریابی ، استراتژی برند ، بینش مصرف کننده و تیم های رسانه های اجتماعی مورد علاقه Gen Z خواهد بود.

قبل از پیوستن به L’Oréal ، مک ، عضو CEW ، نقشی اساسی در راه اندازی It Cosmetics در اروپا داشت و موقعیت های بازاریابی را مانند محصولات آرایشی Tarte و Pureology داشته است.

علی ویس ، SVP بازاریابی Glossier ، که هیچ ارتباطی با بنیانگذار آن ندارد ، گفت: “هنگامی که من برای اولین بار با Kleo آشنا شدم ، ما علاقه خود را به ایجاد مارک هایی که برای زندگی روزمره معنی دار هستند ، متصل کردیم ، مارک هایی که مصرف کنندگان را با” اکنون “ارتباط می دهند.

وی افزود: “Kleo در حالی به عنوان اولین جانشین برند Glossier در حال پیوستن است كه این كار هرگز هیجان انگیزتر و مهمتر نبوده است.”

“ما مأموریت داریم که به همه الهام بخشیم تا لذت و اعتماد به نفس را در سبک زیبایی شخصی خود پیدا کنند ، و هسته اصلی این تلاش معرفی Glossier به افراد بیشتر در مکان های بیشتر است.”

Glossier به عنوان اولین مارک لوازم آرایشی آنلاین در سال 2014 آغاز به کار کرد و طبق گفته های این شرکت اکنون ارزش آن 1.2 میلیارد دلار است مجله ی وال استریت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>