گلدن گلوب 2021: سارا هایلند چهره کامل لوازم آرایشی ELF را پوشید

فقط به خاطر امسال 78 ام جوایز گلدن گلوب از نظر اجتماعی فاصله ندارند ، به این معنی نیست که افراد برای فرصتی برای لباس پوشیدن هیجان زده نیستند. ستارگان هنوز هم بسیار لباس می پوشند ، جادوگران مو و آرایش خود را فرا می خوانند تا (با خیال راحت) همه آنها را برای فیلمبرداری از خانه … یا هر کجای دنیا که باشد ، مجذوب خود کنند. (جیلیان اندرسون مصاحبه فرش قرمز خود را با جولیانا رانچیچ از هتلی در پراگ پخش کرد!)

یکی از اوایل “فرش قرمز” فاش می شود سارا هیلند، که اخیراً موهای خود را قرمز رنگ کرده است. یکشنبه شب ، این بازیگر تصمیم گرفت لباسی بپوشد که با رنگ جدیدش مطابقت داشته باشد. هیلند با لباس مجلسی شانه دار مونیک لوئیلیر که از روی شانه پوشیده شده و دارای یک خط گردن نازنین است ، یک سری ژست های خارج از بورلی هیلتون را به ما ارائه داد ، که بلافاصله آنها را به اینستاگرام ارسال کرد.

به نظر می رسد که در نوک زیبایی ، او تصمیم گرفته همه چیزهای دیگر را نسبتاً ساده نگه دارد تا واقعاً لباس هایش را بدرخشد. مدل موهای او توسط رایان ریچمن به صورت موج های شل که به پشت او سرازیر می شدند ، آرایش می کرد و آرایش او خنثی باقی می ماند. اما در حالی که بله ، لباس او فانتزی است ، محصولات آرایش واقعی او استفاده نمی شود – وصیت دیگری در مورد چگونگی ایجاد ظاهری آماده برای فرش قرمز با آرایش از داروخانه.

برای نمایش ، هایلند چهره کاملی از محصولات ELF را پوشیده است ، که تعداد زیادی از آنها اکنون در TikTok ظاهر می شوند. هنرمند گریم او ، آلن آوندانو ، از کرم Camo CC و کانسیلر آبرسان Camo برای پایه استفاده کرد و سپس آن را با پودر تنظیم کننده مات تنظیم کرد. چنگ زدن به گونه های او $ 2 Bite-Size Face Duo در Lychee است که شامل هایلایتر است و یک رژگونه. هیچ چیزی بهتر از آن نمی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>