گلدن گلوب 2021: آنجلا باست بافته ای به طول ران متلاشی می شود

در حالی که بسیاری از مشاهیر شرکت کننده در جوایز گلدن گلوب 2021 امسال به دنبال ظاهری مو و آرایش تا حدودی کم فشار بوده اند ، آنجلا باست یکی از استثنائات است. این بازیگر 62 ساله با پوشیدن یک نوار بافتنی بسیار بلند و ظریف و یک چشم دودی بادمجان عمیق از لباس خارج شد تا با لباس مجلسی زیبای بنفش تیره خود مطابقت داشته باشد. علی رغم همه گیری امسال هنوز همه چیز متفاوت است ، اما او همچنان مثل همیشه پر زرق و برق به نظر می رسد.

در مورد نوارهای سطح بعدی او ، این کار توسط آرایشگر ارشد او ، رندی استودگیل انجام شد ، وی قبلاً چندین عکس از باست را در لباس نشان دادن جایزه کامل خود در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. در زیرنویس وی آمده است: “MS. ANGELA💜”. در حالی که او محصولات خاصی را که استفاده کرده است فاش نکرد ، مارک های مراقبت از مو Phyto Specific Paris و Phyto Paris USA را برچسب گذاری کرد.

در نگاه اول ، ممکن است به نظر برسد به عنوان الگوی منظم شما باشد ، اما اگر از نزدیک نگاه کنید ، می بینید که Stodghill طرحی خیره کننده با یک تار ریز و محکم بافته شده در سراسر اصلی ایجاد کرده است تا یک احساس فوق العاده منحصر به فرد و چند بعدی به آن ببخشد . طبق استوری اینستاگرامش ، او از روغن Baobab فیتو استفاده کرد تا مدل آن را تمام کند و درخشش و آبرسانی بیشتری به موهای باست اضافه کند.

در مورد آرایش او ، او به دنبال ظاهری بنفش تک رنگ با سایه اسطوخودوس و رنگ لب ملایم بنفش بود تا با لباسش مطابقت داشته باشد.

احتمالاً ناگفته نماند ، اما مدتی است که دیگر به فکر این بافت حماسی نخواهیم پرداخت. وسایل مربوط به Stodghill برای ایجاد چنین نمای نمادین.


اکنون در مورد زیبایی نشان دادن جایزه بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ دالی پرتون را ببینید که تکامل نگاه نمادین خود را از بین می برد:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>