گلدان نرم-سرو بزرگترین روند بهاری است

اگر در روز سال نو در انتشار نمادین سال آتش زباله که 2020 بود سر خود را اصلاح نکردید ، خوش شانس هستید: تعداد بسیار زیادی وجود دارد روند موهای بهاری در سال 2021 امتحان کنید! و حتی اگر کمی از قیچی خوشحال شدید ، مدل های کوتاه شگفت انگیز و رنگ های خنثی از طول وجود دارد که فقط التماس می کنند تا لکه ای روی سر خود بدست آورید.

از نظر سبک ، یک چیز کاملاً واضح است: آماده شوید که دوباره مدل موهای جوانی خود (یا مادرتان) را مرور کنید. به نظر می رسد یکپارچهسازی با سیستمعامل یک لحظه مهم است ، و این امر خصوصاً در مورد مدل موهای الهام گرفته از دهه 90 مانند انتهای پرت شده ، به روزرسانی های صاف و حتی کفال چینی صدق می کند. کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم قبل از آغاز قرن شاهد افزایش عظیمی در حجم ، انفجارها و اشکال مورد علاقه ما بوده اند و آنها از احیا آنها به روشی مدرن هیجان زده می شوند.

رنگ موهای بهاری هیچ قاعده ای ندارد – اگر رنگ مداد رنگی باشد ، می تواند رنگ مو باشد – اما به طور قطع در این فصل سایبان ها سایه های خاصی را می بینند. برای رنگهای طبیعی تر ، یک روند واضح نسبت به رنگهای گرم وجود دارد ، که نشان می دهد موهای پلاتینی و قرمزهای دارای رنگ سرد می توانند محبوبیت خود را کاهش دهند. در همین حال ، رنگ های روشن فانتزی همچنان ادامه دارد و افراد مشهوری مانند هیلاری داف و تاراجی پی.

در اینجا الهام بخشی را که برای مدل مو یا رنگ بهاری خود بدنبال آن بوده اید ، خواهید یافت. نحوه کار شما را می دانید: قبل از ورود به سالن ، روی منوی “File” مرورگر خود ضربه بزنید ، سپس “چاپ” را بزنید. (فقط یادتان باشد که ابتدا ماسک بزنید!)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>