گفته می شود که کریس جنر مارک های تجاری را برای نام تجاری زیبایی خود پر می کند

آگهی ها ، کیک ها و شمع ها را بشکنید ، زیرا ممکن است یک مارک زیبایی معروف دیگر تازه متولد شده باشد. پدرخانم کارداشیان ، قدم های دخترانش را دنبال کرد کریس جنر به نظر می رسد که در حال آماده سازی یک نام تجاری زیبایی برای دوره های مختلف است. WWD گزارش داد که مطابق اسناد و مدارک ارائه شده در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ، جنر برای تهیه علائم تجاری “Kris Jenner Beauty” ، “Kris Jenner Skin” و “Kris Jenner Skin Care” برای 10 مارس اداری برای ثبت علائم تجاری ثبت کرد. وی هنوز به طور علنی پروژه را تأیید یا اظهارنظر نکرده است ، اما گزارش شده است که اسناد تجاری گسترده ای از محصولات بالقوه را شامل می شود ، از جمله مراقبت از پوست ، عطر ، مراقبت از مو ، مراقبت از ناخن و سایر مواد آرایشی – اما در این مورد محدود نیستند. اساساً بی حد و مرز.

بازار برندهای زیبایی مشهور اخیراً با سرعت نور در حال گسترش است. تنها در دو ماه گذشته شاهد شایعات ، اطلاعیه ها یا راه اندازی های تجاری برندهای Halsey ، Sofia Vergara ، Ciara ، Dolly Parton ، Hailey Bieber ، Alicia Keys ، Jennifer Lopez و Jonathan Van Ness بوده ایم. وای با وجود این رقابت زیاد ، یک زمان مشکل برای راه اندازی یک برند زیبایی احساس می شود … او را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید ، گرچه همه ما بهتر از دست کم گرفتن کریس جنر می دانیم.

از تاریخ انتشار این پست ، جنر بیش از 39 میلیون فالوور جمع کرده است (و این فقط در اینستاگرام است). به علاوه ، او به لطف همکاری های متعدد خود با Kylie Cosmetics ، KKW Beauty و KKW Fragrance ، با دنیای تولید محصولات زیبایی بیگانه نیست. با یک نگاه به حساب های او در شبکه های اجتماعی اثبات می شود که وی قدرت ارتقا پیدا کرده است ، اما او تقریباً همیشه از آن برای حمایت از دخترانش استفاده می کند. با توجه به اینکه چه اتفاقی می تواند بیفتد وقتی او از آن دانش فنی بازاریابی برای پیشرفت خود استفاده کند ، دشوار است تصور کنید که برند بالقوه او کاری انجام می دهد ولی موفق شدن

متأسفانه ، در این مرحله چیزهای دیگری برای گفتن وجود ندارد ، مگر اینکه جنر تصمیم بگیرد به طریقی خبر را به طور علنی تأیید یا تکذیب کند. در همین حال ، ما برای هر حساب معتبرkrisjennerbeauty یاkrisjennerskin به دنبال شبکه های اجتماعی خواهیم بود.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، مشاهده کنید که روزانه آرایش روزانه 357 دلار کیم کارداشیان را امتحان می کنیم:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>