گشتی در حمام مارتا استوارت – مصاحبه

او می گوید: “من هر چند دقیقه از روز اتفاقات خوبی می افتم.” “چیزهای خوب” در مورد مارتا استوارت صحبت می کند برای نکاتی که مارک شخصی او را مشخص می کند ، مانند پوست گرفتن یک سیر بو داده و قرار دادن آن در روغن زیتون تا بعدا در یخچال نگه دارد تا بعداً فرو برود.

البته ، حتی استوارت در طول یک سال گذشته خود را در مقابل تلویزیون پارک کرده است. “من هر چیزی دیده ام [that’s] خوب است ، “او می گوید.” من یک متعصب هستم. “آخرین ساعت تماشای او از بین رفته است بالتازار، یک درام فرانسوی درباره پزشکی قانونی (استوارت می گوید “او بسیار سکسی است) که با مردگان ارتباط برقرار می کند.

او به من می گوید که این برنامه را از تلویزیون Acorn تماشا می کند ، یک سرویس پخش جریانی که من هرگز نشنیده ام ، چه رسد به اینکه از آن استفاده کنم. تعجب آور نیست که استوارت یک فرزندخواندگی اولیه است. او می گوید: “خوب ، چیزی که من برایم مهم است واقعاً همگام بودن با آنچه در آنجا وجود دارد است. من دوست ندارم در راه خودم قرار بگیرم.” “برای من ، تغییر همیشه خوب است. همیشه. این بخشی از زندگی من بوده است ، تغییر کن.”

“من فکر می کنم که همگام با فناوری ، شیمی ، اتفاقات در فضا …” او پیش از بازگو کردن با اشتیاق از ماموریت AppHarvest ، یک استارت آپ تغییر روش رشد سبزیجات در سراسر جهان ، دنبال می کند. او تابستان سال گذشته به هیئت مدیره آن پیوست.

شاید یکی از ثابت های زندگی استوارت این باشد که در سرتاسر خانه او موسیقی کلاسیک پخش می شود “تمام روز” ، که من می توانم آن را کم نور در پس زمینه بزرگنمایی خود بشنوم. او می گوید: “من فکر می کنم حیوانات آن را دوست دارند.”

با کلیک روی صفحه نمایش او ، صدای موتزارت به طور ناگهانی متوقف می شود و دقیقاً مانند آن ، زمان ما با هم تمام شده است. چند روز بعد ، استوارت عکسی از خودش در حال گرفتن عکس دوم و آخر واکسن COVID-19 خود ارسال می کند. به هر حال ، او کارهایی برای انجام دادن دارد.

در یک نگاه

استوارت درها را دوست ندارد: “حتی در آشپزخانه من ، همه چیز در فضای باز بسیار زیاد است ، زیرا من دوست دارم که به آنها دسترسی پیدا کنم ، آنها را بگیرم ، استفاده کنم ، آنها را پس بگیرم” و وقتی نوبت به محصولات زیبایی می رسد ، آنچه که او به آن دست می یابد بستگی به روز دارد. او می گوید: “من یک آزمایشگر بزرگ هستم. آنچه را دوست دارم و آنچه دوست ندارم را آزمایش و ویرایش می کنم.” “من هیچ بلایی ندیده ام. هیچ چیز مرا سوزانده یا صدمه ای نزده است ، اما بعضی از آنها خیلی بهتر از دیگران کار می کنند ، بنابراین [those are] آنهایی که من نگه می دارم. “تنظیمات به دست آمده ، به گفته خودش ،” یک داروخانه ویرایش شده برای زیبایی است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>