گزینه های بسته بندی پایدار برای زیبایی

کاغذ یک تجربه لمسی منحصر به فرد را با فرصت های زیادی برای سفارشی سازی فراهم می کند و مارک های زیبایی برای دستیابی به اهداف طراحی دایره ای خود به طور فزاینده ای به مواد همه کاره روی می آورند

با توجه به انباشته شدن نگرانی جهانی درباره آینده سیاره ما در سالهای اخیر ، پایداری هرگز برای مارک های زیبایی و مصرف کنندگان از اولویت بالاتری برخوردار نبوده است.

طبق نظرسنجی اخیر Wella’s weDo / Professional ، 56٪ از بزرگسالان معتقدند که خرید محصولات با بسته بندی پایدار مهم است – و کاغذ اغلب به عنوان راه حل معرفی می شود.

از آنجا که میلیون ها نفر در سراسر جهان پلاستیک های یکبار مصرف را برای گزینه های کاغذی مناسب تر برای سیارات رها می کنند ، بخشی از آن به دلیل “اثر آتنبورو” که مشکلات اقیانوس های جهان را در کانون توجه قرار می دهد ، آخرین راه حل های کاغذ و مقوا موجود در بازار ، و تولید کنندگان چگونه در ارائه راه حلهای پایدارتر به مارک ها نوآوری دارند؟

“کاغذ یک محصول شگفت انگیز است: تجدید پذیر ، تمیز و فوق العاده همه کاره است. این به طور مداوم امکانات جدید ، برنامه ها و استفاده های نهایی را ارائه می دهد ، “Tricia Hartmann ، سرب بسته بندی لوکس در متخصص بسته بندی کاغذ مستقر در انگلستان ، جیمز کراپر ، به تجارت لوازم آرایشی.

این تطبیق پذیری عموماً به هر محصولی در محصولات آرایشی و بهداشتی و بیشتر شخصی منجر می شود. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>