گریس استروبل در مورد مدل بودن با سندرم داون و چهره مارک مراقبت از پوست | مصاحبه

گریس استروبلتوصیه او برای همه ساده است: “اعتماد به نفس داشته باشید. به خود ایمان داشته باشید. سخت کار کنید و تسلیم نشوید. فقط ادامه دهید.” با این حال ، جامعه کل در طول تاریخ باعث شده است که افرادی مانند او احساس کنند قادر به انجام این کار نیستند هر از آن چیزها به عنوان اولین مدل مبتلا به سندرم داون که چهره یک مارک آمریکایی برای مراقبت از پوست است ، 24 ساله آماده و مایل است ثابت کند که شک افراد اشتباه است و خود و دیگران را با معلولیت جشن می گیرد.

استروبل که بزرگ شد ، در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفت و قول داد که اجازه ندهد مبارزات او را شکست دهد. لیندا به او می گوید: حدود دو سال پیش ، او با ارائه سخنرانی خود با مادرش ، لیندا ، با نام #TheGraceEffect “در مدرسه شروع به صحبت كرد. جذابیت. “اگر ما قدم نگذاریم و کاری انجام ندهیم ، این همیشه ادامه خواهد داشت ، بنابراین ما می خواستیم داستان گریس را به اشتراک بگذاریم.”

استروبل در حالی که برای #TheGraceEffect تحقیق می کرد ، روی مدلی با سندرم داون ، مادلین استوارت ، اتفاق افتاد و به او الگوبرداری شد تا مدل سازی را نیز دنبال کند. او می گوید: “وقتی یک مجله را مرور می کنم ، افرادی مثل خودم را نمی بینم.” “من فکر می کنم افراد معلول گاهی اوقات احساس نامرئی بودن می کنند. آنها باید احساس دیده ، شنیده و ارزش داشته باشند. مدل سازی باعث می شود احساس تعلق داشته باشم.” بعداً در حین مصاحبه ما ، استروبل اشاره می کند که وقتی برای یک عکسبرداری قرار است بیشترین اعتماد به نفس را داشته باشد.

در اکتبر سال 2020 ، استروبل توانست بیشتر به دیگران کمک کند که وقتی او را به عنوان سفیر اسکلین اوباجی انتخاب کردند (عنوانی که پیش از این توسط پریانکا چوپرا جوناس نامیده می شد) – نقشی مناسب برای فردی که کاملاً از مراقبت از پوست لذت می برد. “پوست [care] اشتروبل به اشتراک می گذارد. “من احساس دوست داشتن دارم.” [my routine] هر شب زیرا باعث نرم شدن پوست من و براق به نظر رسیدن آن می شود. به نظر می رسد که من کی هستم. ” بعد از اینکه به او گفتم که چقدر درخشان است ، با اطمینان اظهار داشت: “اوه ، می دانم.”

حسن نیت ارائه می دهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>