گروه Iberchem توافق برای خرید خانه عطر فرانسوی ، Parfex را اعلام کرد

Parfex نقش مهمی در برنامه Iberchem برای افزایش ارائه عطرهای طبیعی و پایدار دارد

گروه Iberchem ، بخشی از Croda International Plc. امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را برای خرید خانه عطر فرانسوی Parfex SA (Parfex) امضا کرده است.

مستقر در گراس فرانسه ، Parfex نقش مهمی در برنامه Iberchem برای افزایش ارائه عطرهای طبیعی و پایدار با داشتن میزبان یک مرکز خلاقیت جدید برای فعالیت های خوشبو کننده گروه خواهد داشت.

علاوه بر این ، این خرید حضور Iberchem را در بازار اروپا افزایش می دهد و به لطف موقعیت ممتاز Parfex ، سبد محصولات خود را با مواد طبیعی تهیه شده در بازارهای برتر افزایش می دهد. خرید Parfex توسط Iberchem اولین بار پس از پیوستن به Croda در نوامبر 2020 است.

Parfex در سال 1985 در گراس تاسیس شد و اکنون 75 نفر را به کار گرفته است و در زمینه ایجاد عطرهایی برای مراقبت شخصی و بازارهای عطر سازی خوب تخصص دارد.

این شرکت به لطف خلاقیت ، قابلیت اطمینان عملیات با کیفیت بالا و پویایی تیم خود ، در دهه گذشته رشد مداوم خود را حفظ کرده است. اکنون عطرهای خود را در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رساند.

Parfex با حفظ ساختار فعلی ، هویت مستقل خود را در گروه Iberchem حفظ خواهد کرد. با این حال ، هم اکنون از تخصص فنی Croda و Iberchem ، پشتیبانی مالی و شبکه فروش بین المللی بهره مند خواهد شد ، که به شما امکان می دهد فرصت های رشد جدید را برآورده کند.

استیو فوتز ، مدیر اجرایی Croda ، گفت: “ما معتقدیم كه انتقال به مواد اولیه طبیعی تر تمایز بالقوه ای در بازار عطر است. Parfex نقش مهمی در برنامه های Iberchem برای افزایش رایحه های ماندگار خود و ارتقا our بیشتر موقعیت ما در ایجاد عطرهای خوب با ارزش بالاتر بازی خواهد کرد. ”

Ramón Fernández ، مدیر عامل گروه Iberchem گفت: “این خرید سنگ بنای برنامه رشد شرکت است.” Grasse با داشتن سابقه و فراوانی مواد اولیه طبیعی ، شهری مشهور در فرانسه است که مخصوص هر نوع عطر مناسب است. Parfex نمونه کارهایی از عطرهای پایدار و طبیعی ما را بیشتر ارتقا خواهد داد و در خدمت جاه طلبی ما برای رتبه بندی در میان رهبران این صنعت است. “

Kurt Tschopp مدیر کل Parfex گفت: “با رضایت فراوان ، ما بخشی از Croda شده و به مارک برتر بخش عطر پویا Iberchem آنها تبدیل می شویم.”

“من از این معامله مشتاق هستم که افق های جدیدی به شرکت ما ارائه می دهد و آینده آن را اطمینان می دهد. به لطف هم افزایی های متعدد بین این سه شرکت ، فرصت های قابل توجهی برای تسریع رشد خود داریم. ما بر اشتیاق خود تمرکز خواهیم کرد تا به ایجاد عطرهایی با استقبال بالا از مصرف کننده ، ارائه خدمات به مشتریان و تقویت برند خود در سطح بین المللی ادامه دهیم.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>