گروه Hut با وجود افزایش چشمگیر درآمد در “نقطه عطف” ، ضرر عملیاتی خود را گزارش می دهد

درآمد حاصل از تجارت الکترونیکی متیو مولدینگ برای سال 2020 به 42٪ افزایش یافت ، اما پرداخت های یکباره این گروه را به قرمز تبدیل کرد

گروه Hut در سال 2017 این برند با الهام از آبگرم را خریداری کرد

علی رغم ثبت یک “نقطه عطف” ، با 42٪ افزایش درآمد نسبت به سال گذشته به 1.6 میلیارد پوند ، گروه The Hut (THG) متیو مولدینگ ضرر عملیاتی خود را برای سال مالی 2020 گزارش کرده است.

درآمد بین المللی مشاغل مستقر در منچستر با رشد 61 درصدی در همه بازارها روبرو شد ، در حالی که انتظار می رود خرید خرده فروش آنلاین زیبایی Dermstore 20٪ از درآمد این گروه باشد.

THG Beauty ، از جمله ESPA و Illamasqua ، رشد 57 درصدی را در مقایسه با سال 2020 تجربه کرد تا 751.6 میلیون پوند درآمد کسب کند.

شرط بندی برای گسترش شرکت ها در تجارت الکترونیکی ، متخصصان آنلاین دیدند که درآمد آن برای Ingenuity Commerce ، خدمات راه حل تجارت الکترونیکی THG ، 160٪ در طی 12 ماه با رشد 324٪ در سایت های زنده افزایش می یابد.

اما پرداخت برای کالاهای یکبار مصرف ، گروه را با پرداخت 331.6 میلیون پوند غیرپرداخت مبتنی بر سهام و 105.1 میلیون پوند شارژ غیر نقدی از دارایی های نگهداری شده برای فروش ، به گروه قرمز تبدیل کرد.

هزینه IPO انجام شده به 14.3 میلیون پوند رسید ، در حالی که هزینه های ناشی از همه گیری Covid-19 تقریبا 40 میلیون پوند بود.

مولدینگ گفت: “ما با اعتماد به نفس به سال مالی 21 نزدیک می شویم و در یک سال مهم در تاریخ این گروه با موفقیت حرکت کردیم.”

“من به ویژه به چگونگی واکنش مردم ما در مقابل تغییر محیط ، افتخار می کنم که عزم خود را برای ایجاد تفاوت در تمام جنبه های عملیاتی از توسعه محصول جدید ، بازاریابی دیجیتال ، M&A ، تحقق و THG eco نشان می دهد.”

به دنبال عملکرد برجسته THG در سال 2020 ، مالک Lookfantastic با همان حرکت 2021 را آغاز کرده است.

رشد Q1 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 از 58٪ فراتر رفته و به 447 میلیون پوند رسیده است.

THG OnDemand بهترین رده کسب و کار با 114٪ رشد و پس از آن THG Beauty با 90٪ رشد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>