گروه هات یک میلیارد دلار سرمایه جمع می کند و اعلام می کند آزمایشگاه های بنتلی را تصاحب می کند

انتظار می رود تزریق وجه نقد برنامه های بلند پروازانه شرکت برنده قفل را تأمین کند

The Hut Group (THG) متیو مولدینگ در حال جمع آوری 1 میلیارد دلار سرمایه تازه برای تسریع در برنامه های رشد “بلند پروازانه” تجارت است.

بیشترین مبلغ حدود 730 میلیون دلار خواهد بود و از محل SB Management (SBM) ، یک شرکت تابعه از گروه SoftBank سرمایه گذار فناوری ، و بقیه از طرف سایر سهامداران تأمین می شود.

همچنین پیش بینی می شود SBM 1.6 میلیارد دلار در THG Ingenuity ، پلتفرم فناوری مستقیم مصرف كننده این شركت سرمایه گذاری كند كه این امر به معنای ارزش شركت 6.3 میلیارد دلار برای 19.9 درصد سود سهام است.

قالب گفت: “ما خوشحالیم که از این فرصت مشارکت مالی و تجاری با SoftBank ، یکی از برجسته ترین سرمایه گذاران فن آوری در جهان خبر می دهیم ، که توانایی و ارزش ذاتی سیستم عامل های فناوری اختصاصی ما ، هوشمندی را به رسمیت می شناسد.”

“فرصت مشارکت تجاری به ویژه مهیج است و فرصتی بی نظیر برای رشد جهانی در اختیار نبوغ می گذارد.

“افزایش سرمایه سرمایه قابل توجهی را فراهم می کند تا جاه طلبی های رشد استراتژیک ما را در کل تجارت ما تسریع کند.”

THG همچنین اعلام کرده است که آزمایشگاه های بنتلی ، توسعه دهنده و تولید کننده محصولات زیبایی با قیمت 255 میلیون دلار ، مشروط به تصویب مقررات ، تصرف می کند.

انتظار می رود این خرید 15 میلیون دلار درآمد THG در سال مالی 2020 را افزایش دهد.

مولدینگ افزود: “خرید بنتلی به طور مادی توانایی ما را در تولید زیبایی و توسعه محصول افزایش می دهد و موقعیت ما را به عنوان پیشرو در تجارت زیبایی دیجیتال در جهان تقویت می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>