گرمی 2021: بیانسه در یک ظاهر زیبایی کلاسیک رکورد عمده ای را شکست

در گرمی 2021، بیانسه با مگان تو استالیون به صحنه پیوست تا بیست و هفتمین جایزه خود را بپذیرد. (او بعداً 28 امین سال خود را بدست آورد و رکورد بیشترین جایزه گرمی را برای یک نوازنده شکست). این خواننده تاریخ ساز البته نه تنها با حضور بلکه با مو و آرایش خیره کننده مخاطبان نزدیک و دور را متحیر کرد.

برای شب بزرگ موسیقی ، موهای بلند و بلوند عسلی بیانسه برای حجم و بافت چشمگیر از بین رفت – که بسیار مناسب حضور بزرگتر از زندگی او بود. فرهای دور صورت او ساختار بیشتری در اطراف صورت او داشتند ، که لمس بسیار خوبی برای ظرافت بیشتر ظاهر بود. این سبک رویایی ما را به عملکرد گرمی 2017 گرامی تبدیل می کند ، فقط با فرهای کوتاه تر و کمتر مشخص. جنرال Z باید از دیدن ملکه بی با یک قسمت وسط کاملاً خوشحال شود.

گتی ایماژ

درخشش طلایی امضای بیانسه به وضوح ظاهر شد. برای تکمیل آن ، آرایشگر او با ترکیب سایه براق و براق در سراسر درب های خود ، قبل از اینکه سایه ای قهوه ای عمیق تر را روی چین های بی قرار دهد ، برای ایجاد یک چشم دودی از شکل دلفریب ، جلوه کامل نرم خود را نشان داد. تلنگرهای نازک آستر سیاه نیز کشیده شد.

روی لب های بیانسه ، می توانید برهنه صورتی هلویی و در امتداد لبه ها یک قهوه ای کاراملی بگیرید. وضعیت براق براق تعریف اضافی به ظاهر بی عیب و نقص اضافه کرد.

بی به جای اینکه ناخن هایش را تمیز کند ، روی یک لباس مینی چرمی و چرمی مشکی که دستکش به عنوان آستین در آن بود ، لغزید. نوک آنها با تزئینات ناخن مانند طلاکاری شده بود. راستش را بخواهید ، این یک انتخاب نابغه در میان یک بیماری همه گیر است. این کار را به بیانسه واگذار کنید تا به ما الهام دهد که به جای رنگ آمیزی ناخن های این هفته ، به دستکش های خود فشار اضافه کنیم.


درباره گرمی های 2021 بیشتر بخوانید:


اکنون ، Sir John ، آرایشگر ، نگاهی به نگاه اولیه به موسیقی ویدئوی بیانسه بیندازید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>