گرمی 2021: بهترین ظاهر آرایش و آرایش مو | عکسها

با گرمی 2021 که برای اولین بار در طی همه گیری اتفاق می افتد ، چندین قسمت از نمایش جایزه موسیقی به نظر می رسد کمی متفاوت باشد ، از جمله ، و نه محدود به مو ، و آرایش.

اگرچه ترور نوح از گرمی ها از لس آنجلس میزبانی می کند ، برخی از نوازندگان مورد علاقه ما برای اجراهای خود امشب از سراسر جهان به صحنه می روند – ما در سئول ، BTS به شما نگاه می کنیم. ما قطعاً مشتاقانه منتظر جلیقه و شکوه گروه K-pop هستیم ، همچنین Cardi B ، Doja Cat ، Dua Lipa ، Taylor Swift و Billie Eilish ، شب بزرگ موسیقی را برگزار می کنند. چشمان ما همچنین به خاطر آنچه مجریان Lizzo و Jhené Aiko به صفحه نمایش ما می آورند ، پاک شده است.

بدون نیاز به مقابله با چراغهای روشن فرش قرمز ، آنها مطمئناً ظاهری بسیار عجیب و غریب تر از همیشه ارائه می دهند – یا برخی از آنها ممکن است این کار را راحت کنند و در صورت پذیرش آرایش بدون آرایش ، آرایش کنند. جایزه از راحتی خانه آنها. در حالی که ما منتظر ورود همه هستیم (یا باید بگوییم ، از طریق رسانه های اجتماعی آشکار می شود) ، در اینجا لحظات زیبایی است که در این بین زمان زیادی را تحت تأثیر قرار داده است.

BTS

است! اخبار/توییتر

در تمام طول مسیر در کره جنوبی ، BTS فرش قرمز ایجاد شده توسط خودشان را پیمود. به همان اندازه که ما از مجموعه موقت گرمی های آنها تحت تأثیر قرار گرفته ایم ، موهای بچه ها نیز توجه ما را جلب کرد. درست در مرکز ، جوانترین عضو گروه ، Jungkook ، با کفال بور خاکستری است. (اگر برای امتحان کردن حالت مرسوم خارش داشته اید ، این عکس را به صفحه خلق و خوی خود اضافه کنید.) ما همچنین موهای نرم و مو بر روی جیمین را که دومین سمت راست است دوست داریم. ما را هیجان زده در نظر بگیرید که ببینیم امشب آنها چه عملکردی دارند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


در مورد بهترین ظاهر سال 2021 تاکنون بیشتر بخوانید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Zara Larsson را تماشا کنید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>