کیم کارداشاین اولین همکاری زیبایی با خواهر سوپرمدل کندال جنر را کنار گذاشت

نام تجاری عطر “Keeping Up With The Kardashians” ستاره سه عطر را با الهام از فضای باز و عشق خواهر به اسب سواری معرفی می کند

نام تجاری عطر Kim Kardashian West ، KKW Fragrance ، اولین همکاری خود با خواهر کوچکتر کندال جنر را کنار گذاشته است.

Kendall by KKW Fragrance دارای سه رایحه است ، امبر ، زیتون و بلو روآن ، گفته می شود از عشق جنر به طبیعت و اسب سواری الهام گرفته شده است. موضوعی که در طول مبارزات انتخاب شده است.

کارداشیان اعضای دیگر خانواده خود را برای همکاری با مارک عطر خود دعوت کرده است ، از جمله “Momager” Kris و کوچکترین خواهر و برادر کایلی.

در همین حال ، جنر برای راه اندازی لوازم آرایشی رنگی برای برند زیبایی خواهر کایلی ، Kylie Cosmetics ، همکاری کرده است.

بنیانگذار زیبایی گفت: “کندال با دید باورنکردنی آنچه می خواست در ظاهر و احساس این عطرها زنده کند به طوفان فکری ما وارد شد و من به آنچه در اولین همکاری خود ایجاد کرده ایم بسیار افتخار می کنم.”

“عطرها با هر کاری که در گذشته انجام داده ایم متفاوت هستند ، اما برای کندال معتبر هستند. رایحه ها جذاب ، مجلل ، مست کننده و نفسانی هستند ، هر وقت بوی آنها را می دهم کندال را به یاد می آورم. “

کهربا با ترکیبی از ترنج ایتالیایی و vert de mandarin که با دانه های فلفل صورتی تزیین می شود ، باز می شود. در حالی که تن های میانی یلانگ یلانگ ، یاسمن سامباک و گل رز سفید با جنگل های غنی و دانه تونکا وجهه ای دارند.

رایحه مهمانی از گل رز و آلدئیدها در تنهای میانی فریزیا ، گل رز و یاسمن همراه با پاچولی ، وتیور و عنبر در پایه عطر Olive غوطه ور می شوند.

کهربا ، زیتون و آبی روان

سرانجام ، Blue Roan با مرکبات ، هلو شهد سفید و آکورد مارین همراه با تن اواسط شکوفه گلابی ، روغن شمعدانی و یلانگ یلانگ ، روی پایه ای از چوب های کهربا ، مشک و وانیل باز می شود.

جنر افزود: “من همیشه علاقه به عطرها را داشتم و تجربه فرآیند خلاقیت با کسی که مانند کیم او را تحسین می کنم معنی دار بود.”

“من همچنین می خواستم بسته بندی شیک ، ساده و علاوه بر هر نوع غرور باشد.

“بوی ها بلافاصله مرا به یک روز زیبای بهاری با اسب هایم با عطر و بوی هوای تازه و نشانه هایی از گل در اطراف من هدایت می کنند.”

این سوپرمدل ادامه داد: “کیم و تیمش کار شگفت انگیزی انجام دادند که چشم انداز من را زنده کرد و من عاشق اولین مجموعه عطرهای خود با نام تجاری هستم.”

انتظار می رود Kendall x KKW Fragrance در تاریخ 25 مارس از طریق kkwfragrance.com با قیمت 40 دلار آمریکا یا 110 دلار برای بسته نرم افزاری عرضه شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>