کیت وینسلت نماینده برتر جدید L’Oréal Paris است

بازیگر زن انگلیسی به ویولا دیویس ، هلن میرن و جین فوندا پیوست تا به عنوان غول زیبایی فرانسوی چهره شود

L’Oréal Paris از کیت وینسلت بازیگر بریتانیایی به عنوان آخرین چهره اصلی خود نام برد.

در نقش جدید خود ، بازیگر برنده اسکار با سایر ستاره های هالیوود شانه های خود را جمع خواهد کرد و به جمع چهره های مشهور این تیم از جمله جین فوندا ، هلن میرن و ویولا دیویس خواهد پیوست.

مطابق با شبکه مد، وینسلت می تواند به محض ماه ژوئیه برای جشنواره فیلم کن ، که L’Oréal یکی از شرکای زیبایی در دو دهه گذشته بوده است ، برای این برند ظاهر شود.

دلفین ویگویه گفت: “کیت وینسلت در فیلم و به عنوان یک زن قدرتمند ، صدایی قدرتمند در ماموریت ما در L’Oréal Paris یک نماد واقعی است. Hovasse ، رئیس برند جهانی برای L’Oréal Paris.

“کیت وینسلت با استعداد خود در بالا بردن داستان های زنان و حمایت از افراد بدون صدا ، دلیل حضور ما در L’Oréal Paris را بیان می کند. برای تشویق زنان به دانستن ارزش خود ، جشن زیبایی خود و جرات خود بودن. “

بازیگر زن تزئین شده و تایتانیک ستاره ، که برای اولین بار جایزه اسکار خود را در سال 2009 به دست آورد خواننده، با پیوند زیبایی بیگانه نیست.

او سفیر دیرینه مارک تجاری Lancôme متعلق به Estée Lauder بوده است و اخیراً برای کمک به پایان بی سوادی زنان جوان در انگلیس با این مارک همکاری کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>