کیت وینسلت در مورد پیری ، نکات بنیاد ، و جدیدترین سخنگوی L’Oréal پاریس بودن | مصاحبه

“خدا را شکر پایم روی دوربین نیست” جمله ای است که هرگز فکر نمی کردم در طول مصاحبه درباره بزرگنمایی بشنوم ، چه رسد به کیت وینسلت. اما در اینجا من می شنوم که بازیگر برجسته به من می گوید چقدر به پدیکور احتیاج دارد. در طول همه گیر شدن بیماری ، وینسلت انگشتان پای خود را لمس نکرده و از یک سالن بازدید نکرده است. او ابراز تأسف می کند: “اکنون پای من تقریباً مانند پای خودم قابل تشخیص نیست.” “آنها بسیار وحشتناک هستند.”

هرچند ما اینجا نیستیم که دقیقاً درباره پا صحبت کنیم. (تسکینی از جانب من ، اما خوشحالم که می دانم ستاره ها دقیقاً مثل ما هستند.) در عوض ، مکالمه ما با تأیید آخرین خط در مورد رزومه برجسته وی آغاز می شود: جدیدترین سخنگوی L’Oréal Paris. البته وینسلت از اعطای این عنوان احساس افتخار می کند. این خانم 45 ساله توضیح می دهد: “آنها زنان را در هر سنی جشن می گیرند.” “و بله ، این یک نام تجاری زیبایی است ، اما در عین حال ، آنها در مورد روش های مقرون به صرفه مراقبت از پوست و احساس خوب خود صحبت می کنند.”

از آنجایی که در طول سال گذشته تمرکز بر روی انگشتان پای او قرار گرفته است ، وینسلت تمام مراقبت از پوست خود را حفظ کرده و احساس خوبی نسبت به خودش داشته است. در حوزه محصولات ، او وقت گذاشت تا محصولات جدید را آزمایش کند و بفهمد چه چیزی واقعاً برای چهره او مفید است و چه عواملی دیگر این کار را نمی کند. و در سطح عمیق تری ، وینسلت یاد گرفت که از موشکافی در مورد پوست خود دست بردارد و دیدگاه سالم و مثبتی در مورد پیری داشته باشد.

وینسلت می گوید: “من در سال گذشته متوجه چهره و چگونگی تغییر کمی بیشتر آن شده ام ، زیرا فقط وقت بیشتری برای دیدن این موارد با خودتان بوده است.” “آنچه که من یافته ام این است که – برای تسکین من – من خودم را راحت پیش می برم. اکنون در سنی هستم که همه چیز در حال تغییر است. پوست گردن من اکنون واقعا متفاوت است ، پشت دست من به TLC جدی نیاز دارد. ”

علیرغم مشاهده این تغییرات ، وینسلت تأکید می کند که تمایلی به بازگشت ساعت یا تغییر چیزی ندارد. او در حال حاضر ، در این لحظه از زمان ، از آنچه در حال حاضر است لذت می برد.

وقت گذاشتن برای آرایش

اگرچه او از عدم آرایش مداوم خود لذت می برد ، اما وینسلت برای روزهایی که آرایش می کند قدردانی تازه ای می کند و در روند سرگرم کننده لباس پوشیدن ، تجمل می کند. دوباره ، وینسلت وقت می برد تا با انعکاس خود ارتباط برقرار کند ، به چشمان خود نگاه کند و “با او گفتگوی آرام داشته باشد [herself]، “می گوید.” در غیر این صورت ، وینسلت به سختی در آینه به خودش نگاه می کند وقتی دندان هایش را سریع مسواک می زند ، مرطوب می کند و از در بیرون می رود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>