کیت رنگ موی سفارشی eSalon در خانه نتایج سالن را به من داد – نظر

اول از همه ، ست رنگ مو و رنگ مو سفارشی eSalon در تجارت شما بلند می شود و س someالاتی می پرسد. این فرآیند شامل پر کردن یک پرسشنامه در سایت eSalon در مورد بافت مو ، رنگ پوست ، سابقه رنگ و برنامه رنگ (به علاوه بارگذاری تصویری از خود) است. سپس یک رنگ شناس بر روی عکس قرار می گیرد و بر اساس عکس و بازخوردی که ارسال کرده اید فرمولی تک فرآیند طراحی می کند. اگرچه رنگ شما منحصر به فرد خواهد بود ، اما ترکیبات فرمول حاصل شامل کراتین ، اسیدهای آمینه ابریشم ، بابونه ، آلوئه ورا و پروتئین گندم است.

به زودی ، یک بطری رنگ مو برای شما ارسال می شود (نیمه دائمی یا دائمی ، انتخاب شما) – هیچ چیز خیلی عجیب و غریب یا زمین شکن نیست. تفاوت در این است که این بطری خاص نام شما را دقیقاً روی برچسب دارد ، بنابراین می دانید که این سفارشی است. فرمول مایع به سرعت از بطری خارج می شود (بنابراین آهسته بروید) و بوی کوکتل مواد شیمیایی ملایم و مرطوب کننده های طبیعی موجود در آن می رسد. این کیت همچنین دارای دو مجموعه دستکش ، یک پاک کننده لکه ، یک آب بندی کننده آب مرطوب کننده ، به علاوه یک توسعه دهنده (غیر گوپی) است.

این اساساً باعث می شود رنگ موی DIY در خانه ضد خلوص نباشد – معادل زیبایی یک دستور تهیه سوفله که زیر سطح دریا فرو نمی ریزد. حتی اگر از نتایج اولیه کاملاً هیجان زده نشوید ، رنگ شناس شما دسته بعدی را تغییر می دهد تا سایه آرزوهای خود را بدست آورید. برای اجرای آزمایشی ام ، لحنی متوسط ​​و سبزه انتخاب کردم.

رنگ آن نسبت به آنچه که من عادت کرده بودم کمی تیره بود (اگرچه هنوز هم توسط دوستان و همکاران کاملاً ستایش می شود) ، اما دفعه بعدی من چیزی نرم تر را درخواست کردم و فرمول جدیدی با زیره کهربایی زیبا دریافت کردم ، که ابعاد بیشتری پیدا کرد. نتیجه نهایی بسیار چاپلوسانه و طبیعی بود ، مثل این بود که سایه برای من ساخته شده است – زیرا اینگونه بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>