کیتی پری دوباره سبزه است و موهایش از همیشه بلندتر است – دیدن عکس ها

در روزهای اولیه کیتی پری حرفه پاپ ، موهای تقریباً جت سیاه مورد پسند او بود (با کلاه گیس های رنگارنگ گاه به گاه). در سال 2017 ، او موهای تیره را برای یک مدل بلوند پلاتین که از آن زمان سایه اصلی او شده است ، رها کرد. از آن زمان ، او مانند یک کلاه گیس پرتقال نارنجی کدو تنبل با رنگ معاشقه می کند ، اما در نهایت او همیشه به همان لباس کوتاه شیک بلوند برمی گردد. اما کسانی که به عنوان یک سبزه دلتنگ او شده اند از آخرین پست های اینستاگرامی او قدردانی خواهند کرد ، جایی که خواننده و ترانه سرا موهای بلند و قهوه ای تیره ای را که مدت زیادی است ندیده ایم به اشتراک گذاشته است

پری سه عکس و یک ویدیوی هفت ثانیه ای را به نمایش گذاشت که موهای تقریباً تا کمر خود را نشان می داد و عنوان داشت: “مامان شب را تعطیل می کند بنابراین شما اینچ می کنید وamericanidol درjimmykimmellive امشب خوب 📺 ♥ ️”. Jesus Guerrero سبک شناس مستقر در لس آنجلس مغز متفکر این نگاه طولانی است. او موهای جدید خود را با لباسی زیبا ، به طول حداکثر و چاپ پروانه با شکافی که به وسط ران می رسد جفت کرد.

به نظر می رسد موهایش با چند موجی که در آن موج می زند ، دمیده شده است. ساقهای چارچوب صورت او با کمی دقت بیشتر حلقه خورده بود که به موهای او حالت کاملاً خوبی می دهد و طول آن کاملاً متفاوت از سبک هایی است که در سال های اخیر استفاده کرده است.

برای تکمیل مو ، پری مطمئن شد که جلال را به ارمغان می آورد. هنرمند گریم ، مایکل آنتونی ، با شستن رنگ صورتی روی چشم ها ، گونه ها و لب هایش ، ضربه ای بی عیب و نقص به ستاره داد. ابروهای او تا کمال قوس گرفته و مژه های بلندش آماده شده و به موقع برای مهمانی است. (مایکل ، اگر این را مشاهده کردید ، جزئیات جعلی را به اشتراک بگذارید ، لطفاً و متشکرم.)

اگرچه این یک تغییر خوشایند است ، اما موهای کوتاه کوتاه بلوند این ستاره در کمترین زمان بازگشت. پری در استوری اینستاگرام خود ، یک کلیپ کوتاه به اشتراک گذاشت که موهای خود را پس از کلاه گیس از بین برد ، در حالی که فریاد می زد: “همه چیز جعلی است!” حتی اگر موهای تیره برای ماندن در اینجا نبودند ، شما می دانید که ما همیشه آماده همه تغییر و تحولات سرگرم کننده و شدید مو هستیم که پری و سایر افراد مشهور سر راه ما قرار می دهند.


داستانهای بیشتری درباره رنگ مو بخوانید:


اکنون از برنامه 10 دقیقه ای زیبایی خواننده سوئدی زارا لارسون لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>