کودک پا: هر آنچه می خواستید در مورد درمان لایه برداری روی پا بدانید

برای سالها، کودک پا به نوعی پا بزرگ دنیای زیبایی بود. اگرچه در سال 1997 راه اندازی شد ، حتی ویراستاران زیبایی – ویراستاران در اینجا جذابیت – تا دهه اول هزاره جدید از وجود آن مطمئن نبودیم. یک کیفیت افسانه ای شهری داشت. چکمه های جادویی که پوست پای شما را به یک کودک نوپا تبدیل می کند؟ ممکنه باشه؟

به گفته طرفداران بی شماری از “لایه برداری اصلی لایه برداری پا” – تقریبا 25000 بررسی پنج ستاره در آمازون دارد – این قانونی است. نه تنها لایه برداری می کند که مسلماً سرسخت ترین ناحیه پوست کل بدن است ، بلکه این کار را به روشی انجام می دهد که نوعی سرگرمی بیمارگونه را در طی چند هفته فراهم می کند و به شما امکان می دهد پوست پوست مرده خود را از بین ببرید. در ورقه های سفید و پوسته پوسته شده است.

به عنوان یک بچه سابق که فقط برای از بین بردن آن دست خود را چسب می انداختم و یک ویرایشگر زیبایی را برای مدت طولانی در اختیار داشتم ، تقریباً بی معنی بود که من این همه مدت را بدون آزمایش Baby Foot رفته ام. اما من سرانجام اخیراً این کار را کردم و تصمیم گرفتم با کمک چند متخصص برای درک دقیقاً آنچه که باعث می شود درمان لایه برداری مخصوص اندام بسیار بیشتر از یک موضوع تازه باشد ، آن را به یک تجربه آموزشی تبدیل کنم.

لایه برداری از پای کودک لایه برداری

چه حتی است عزیزم پا؟

Baby Foot یک محصول زیبایی افسانه ای است و به قول خود این برند “نوعی درمان یک ساعته لایه برداری پا است [that] شبیه لایه برداری شیمیایی است و باعث می شود پای شما صاف و نرم شود ، درست مثل پای کودک. “اما این فقط شبیه به یک لایه برداری شیمیایی به گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، مواد اصلی لایه بردار آن دقیقاً به همین شکل است.

کینگ در مورد لایه بردارهای Baby Foot می گوید: “اسید لاکتیک ، اسید گلیکولیک ، اسید مالیک ، سالیسیلیک اسید از اسیدهای میوه ای رایج برای لایه برداری مواد شیمیایی هستند.” “این ترکیبی از اسیدهای هیدروکسی آلفا و بتا است.”

به گفته استیسی چیمنتو ، یک متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره با لیورپول درماتولوژی در میامی ، اسیدهای هیدروکسی آلفا (AHA) در درجه اول لایه برداری پوست را انجام می دهند در حالی که اسیدهای بتا هیدروکسی (BHA) بیشتر به داخل پوست نفوذ می کنند تا سلول های مرده پوست را از بین ببرند. “هنگامی که با هم استفاده می شوند ، AHA ها و BHA ها می توانند پوست را صاف ، نرم و ملایم تر کنند.”

Baby Foot چگونه کار می کند؟

روند Baby Foot دقیقاً کوتاهترین و شهودی نیست ، زیرا اولین باری که از آن استفاده کردم متوجه شدم. هر بسته همراه با دو چکمه پلاستیکی شفاف – نه خیلی سخت ، نه خیلی انعطاف پذیر – که از قبل با فرمول لایه بردار واضح و شفاف بارگیری می شوند. شما آنها را در مچ پا با نوار چسب بسته می کنید و برای اطمینان از اینکه این ماده پوست شما را کاملا احاطه کرده است ، توصیه می شود که جوراب های مخصوص خود را روی پاچه ها بپوشید. (به هر حال از ترس لیز خوردن کف کاشی ام قصد داشتم این کار را انجام دهم. همچنین ، روش.)

جذابیت
جذابیت

شما چکمه ها را به مدت یک ساعت روشن نگه دارید و پس از شستن فرمول با آب و صابون ، تحت درمان قرار می گیرید … کاملاً تغییری ندارید. به این دلیل که ممکن است چند روز طول بکشد تا لایه برداری واقعا شروع به لگد زدن کند – به روشی کاملاً واضح.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>