کنسانتره ویتامین C Wander Beauty Sight باعث روشن شدن پوست بدون بو می شود | مصاحبه

سرم نیش نمی زند اصلاً، یا – تعجب آور است ، با توجه به بسته بندی فرمول 20 درصد ویتامین C (طبق جنیو لیو متخصص پوست ، هیئت مدیره مجاز ، غلظت مطلوب معمول در محدوده 10 تا 15 درصد است ، بنابراین Sight C-er بالاتر و فراتر از آن است.) در لیست مواد تشکیل دهنده محصول به شکل آسکوربیل تترایزوپالمیتات و آلو کاکادو – به جای اسید اسکوربیک ، که خالص ترین شکل ویتامین C است. این محصول باعث می شود محصول در دام ویتامین C کلاسیک از بوی و رنگ ناخوشایند قرار نگیرد ، ضمن اطمینان از ماندگاری فرمول بیشتر است.

آلو کاکادو ، که یک منبع طبیعی و گیاهی از ویتامین C است ، دومین ماده ای است که بعد از آب ذکر شده است ، بنابراین شما می دانم غلظت آن زیاد است. Laura Lam-Phaure ، شیمی دان لوازم آرایشی می گوید: “این ماده می تواند به محافظت از آنتی اکسیدان ، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست کمک کند.”

از طرف دیگر ، آسکوربیل تترایزوپالمیت “ظاهراً پایدارتر است و از نفوذ پوستی بهتری برخوردار است. [than ascorbic acid]، “لیو می گوید جذابیت. هر چند آسکوربیل تترایزوپالمیتات به اندازه اسید اسکوربیک قوی نیست ، اما لام فور می گوید که این لزوما چیز بدی نیست.

وی توضیح می دهد: “آسکوربیل تترایزوپالمیتات می تواند برای کسانی که پوست حساس یا شرایط خاص پوستی دارند ایده آل باشد زیرا ممکن است به همان اندازه تحریک کننده نباشد.” “مردم می توانند از این ماده برای کمک به ایجاد تحمل در استفاده از اسید اسکوربیک استفاده کنند.” به طور کلی ، این مشتق محلول در روغن ویتامین C پوست را روشن می کند ، کلاژن را تحریک می کند ، و باعث ایجاد چین و چروک و افزایش رنگدانه می شود ، Lam-Phaure اضافه می کند.

محصولات Wander Beauty در کره تولید می شود ، جایی که مطالعات گسترده ای در مورد اثرات آسکوربیل تترایزوپالمیت (که هنوز در آمریکا انجام نشده است) و عوامل تقویت کننده آن را تقویت می کند ، تولید می شود.

نیاسینامید و اسکوالان ترمیم کننده مانع پوستی و همچنین گلیسیرین و هفت وزن مختلف مولکولی اسید هیالورونیک ، سرم القا کننده درخشش را برای انجام این کار افزایش می دهد. لیو می گوید ، مخلوط دومی “می تواند یک تقویت کننده نفوذ باشد.” “با هم ، با گلیسیرین ، [they] مواد معدنی خوبی هستند که می توانند به پوست آبرسانی کنند. “Lam-Phaure می افزاید:” آنها همچنین تحریک پوست را کاهش می دهند.

از همه بهتر ، همه این خوبی ها در یک بطری پلاستیکی مات ، بالای پمپ و قابل بازیافت ریخته می شود. من شخصاً طرفدار این نوع بسته بندی هستم زیرا بهداشتی ترین گزینه است و ویتامین C را برای مدت بیشتری تازه نگه می دارد زیرا تا زمانی که آن را پخش نکنید در معرض نور نخواهد بود. گوگنانی می افزاید: “فرمولاسیون های خالص مراقبت از پوست که دارای مواد قوی و موثری هستند نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرند. دوره ، پایان آن.”

از امروز می توانید کنسانتره ویتامین C Wander Beauty Sight C-er را با قیمت 42 دلار در سایت wanderbeauty.com خریداری کنید. اگر می توانید کمی صبر کنید ، یک خبر خوب داریم: جذابیت مشترکان Beauty Box یک دریافت می کنند تمام اندازه بطری محصول را در جعبه های ماه مه خود قرار دهید.

تصویر محصول

کنسانتره ویتامین C C-er Wander Beauty Sight


درباره سرم های جدید بیشتر بخوانید جذابیت ویراستاران در حال حاضر دوست دارند:


اکنون ، Tinashe را ببینید که برنامه 10 دقیقه ای زیبایی خود را کامل می کند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>