کنترل شوره های نسل بعدی توسط Symrise به اندازه راه حل های معمولی موثر است

در یک مطالعه in vivo ، Symrise اثبات دیگری یافته است که نشان می دهد Crinipan PMC green (پروپاندیول کاپریلات) – ماده فعال کننده ضد شوره سر گیاهی – عملکردی برابر با سیستم های معمولی دارد.

استفاده از این ماده در مقایسه با پیروتون اولامین در دو گروه از افراد مورد آزمایش با شوره سر منجر به کاهش قابل توجه پوسته پوسته شدن بدون تفاوت بین دو گروه شد. یک مطالعه شامپو در یک موسسه خارجی این نتیجه را به همراه داشته است. میزان شوره سر را قبل و بعد از استفاده 28 روزه از شامپوی آزمایش روی پوست چرب ارزیابی کرد.

پیش از این ، Symrise قبلاً گزارش داده بود كه Crinipan PMC green می تواند شوره سر را به میزان قابل توجهی در مقابل دارونما كاهش دهد و به همان اندازه موثر ماده فعال تأسیس كیمگزازول عمل می كند.

اطلاعات فعلی حاصل از مطالعه شامپو که در یک م instسسه خارجی انجام شده ، بیشتر بر اثربخشی محصول جدید تأکید می کند. به عنوان بخشی از این آزمایش ، متخصصان پوست Crinipan PMC سبز را با ماده فعال ضد شوره پیروكتون اولامین مقایسه كردند و فرمول های شامپوی مشابهی را كه حاوی یكی از دو گروه از افراد دارای پوست چرب است استفاده كردند. در طی یک مطالعه 28 روزه ، هر دو شامپوی آزمایش در مقایسه با مقادیر پایه ، شوره سر را به میزان قابل توجهی کاهش دادند.

Crinipan PMC green با عملکرد بسیار نوآورانه فعال شده برای هدف قرار دادن شوره سر خودنمایی می کند. مخمر مالاسزیا ، که به عنوان یکی از دلایل اصلی ایجاد شوره سر در پوست سر شناخته می شود ، ماده را با آنزیم های خود فعال می کند.

Symrise پیش از این اثربخشی Crinipan PMC green را در چندین مطالعه in vivo نشان داده است. Crinipan PMC green علاوه بر توانایی آن در کاهش پوسته پوسته شدن پوست سر ، از یک میکروبیوم پوست سر سالم نیز پشتیبانی می کند و می تواند پارامترهای حسی فیبر مو را بهبود بخشد ، در نتیجه پذیرش مواد آرایشی مراقبت از مو و پوست توسط مصرف کنندگان افزایش می یابد.

Crinipan PMC green موفق به کسب دو جایزه نخست در مشهورترین جایزه BSB 2020 در رده نوآورانه ترین ماده فعال / پوست سر ، سد ، قرمزی و جایزه نوآوری SEPAWA 2020 شد.

دکتر استفن نوردزیکه ، مدیر میکروب شناسی در بخش مواد تشکیل دهنده آرایشی نوآوری جهانی در Symrise ، می گوید: “به نظر من هیجان انگیز است که ببینم نوآوری ما برابر با معیارهای قوی عمل می کند.

“دیدن نظریه تأیید شده در زندگی واقعی همیشه انگیزه ای قوی برای جستجوی راه های جایگزین برای حل مشکلات قدیمی است.”

محلول سازگار با محیط زیست از مواد اولیه گیاهی

Crinipan PMC green گزینه منحصر به فرد سازگار با محیط زیست را فراهم می کند. این ماده آرایشی و تجزیه پذیر زیست تخریب پذیر که توسط مواد شیمیایی سبز از 100٪ مواد اولیه تجدید پذیر ساخته شده است ، تقاضای مصرف کنندگان لوازم آرایشی با ترکیبات طبیعی را ارائه می دهد که از محصولات معمولی شناخته شده است.

“برای مدت طولانی ، تولیدکنندگان شامپو ضد شوره به تأثیر مواد فعال معمولی مانند پیریتین روی ، پیروتون اولامین یا کیمپازول اعتماد کرده اند.

با نگاهی به آینده ممنوعیت پیریتین روی در محصولات آرایشی و بهداشتی اروپا در سال 2022 ، اطمینان می یابیم که یک بار دیگر می بینیم که Crinipan PMC سبز با سیستم های معمولی کار می کند و یک گزینه کاملا جدید برای محیط زیست به بازار ارائه می دهد. ” Genrich ، مدیر ارشد محصولات جهانی ، بخش مواد آرایشی در Symrise.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>