کمیته متخصص GEKAs fusionAPPLICATOR به عنوان یک برنامه مراقبت از پوست با دقت بالا شناخته شده است

GEKA جدیدترین راه حل های بسته بندی محصولات آرایشی مایع و محصولات مراقبت از پوست را در نمایشگاه MakeUp امسال در شانگهای به نمایش می گذارد. fusionAPPLICATOR جدید شرکت از بین 40 محصول انتخاب شده ، جایزه معتبر IT IT را دریافت کرده و در کیوسک نوآوری این رویداد برجسته خواهد شد

GEKA با سابقه ای کاملاً ثابت در زمینه راه حل های بسته بندی مواد آرایشی و بیش از 600 حق اختراع ثبت شده و 4000 طرح قلم مو به نام خود ، یک روند واقعی است که راه حل های ابتکاری را برای طیف گسترده ای از مشتریان در صنعت زیبایی ارائه می دهد.

الكساندر دانیلوت ، مدیر فروش جهانی GEKA می گوید: “وقتی نوبت به استفاده از محصولات مراقبت از پوست می رسد ، چالش های اساسی كه مصرف كنندگان نهایی با آن روبرو هستند ، بهداشت ، هدر رفتن و طول عمر محصولات است.

“ما این سه موضوع را تجزیه و تحلیل کردیم و راه حلی برای مقابله با همه آنها تهیه کردیم. fusionAPPLICATOR بهداشتی و دقیق است ، برای ارائه محصولی که مدت زمان بیشتری تازه بماند طراحی شده است. “

استفاده از محلول های مراقبت از پوست با جوانه های پنبه یا اپلیکاتورهای دسته دار انعطاف پذیری محصول را به شدت کاهش می دهد زیرا در هنگام استفاده ، الیاف به پوست می چسبند. استفاده از انگشت همچنین خطر زیادی برای ورود عوامل بیماری زا به پوست دارد. علاوه بر این ، هر دو روش دقت دوز را به خطر می اندازند و باعث هدر رفتن محصول می شوند.

fusionAPPLICATOR دارای 50 ریز موی ساخته شده از مواد درجه دارویی است. قطر پایه اینها 0.35 میلی متر و قطر نوک آن 0.8 میلی متر است و استفاده نرم از محصولات مراقبت از پوست را امکان پذیر می کند.

در وسط دستگاه منطقه مخزنی قرار دارد که هیچ مویی برای برداشتن فرمول های مایع یا نیمه جامد ندارد. در ترکیب ، این خصوصیات طراحی حداکثر دقت را دارند ، هم در دوز فرمول و هم در کاربرد.

طراحی GEKA در مورد ریز موها شامل استحکام تنظیم شده و هندسه خاص برای اطمینان از انعطاف پذیری و مهربان بودن آنها برای پوست است. مویی ها برای به حداقل رساندن گسترش ، به آنها امکان می دهد تا به مناطق سخت دسترسی دسترسی داشته و در عین حال از ایجاد آلودگی در پوست جلوگیری کنند.

منطقه مخزن همچنین به این معنی است که می توان دوز بیشتری از محصول را در هر بار استفاده ، بیشتر کاهش تماس با پوست و به حداکثر رساندن بهداشت.

“ما هیجان زده هستیم که fusionAPPLICATOR ما توسط متخصصان MakeUp به عنوان یک راه حل ابتکاری بسته بندی مراقبت از پوست شناخته شده است.” الكساندر دانیلوت را اضافه می كند.

“این یک افتخار واقعی است و ما نمی توانیم منتظر ملاقات همه در MakeUp در شانگهای باشیم تا آخرین موارد اضافه شده به محصولات ما را به آنها نشان دهیم!”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>