کلینیک Thrapie آماده ساخت اولین آجر و ملات در شمال غربی انگلستان است

قرار است با رفع محدودیت های Covid-19 در منطقه باز شود ، این فضا درمان های زیبایی و محصولات زیبایی را ارائه می دهد

کلینیک پزشکی زیبایی Thérapie Clinic در حال افزایش مقاصد خشتی و ملاتی خود است و انتظار می رود با برداشتن محدودیت های Covid-19 فضای جدیدی باز شود.

در ابتدای شمال غربی خود ، فضای 1052 مترمربعی در مرکز خرید لیورپول وان افتتاح خواهد شد و در آن لیزرهای درمانی با درجه پزشکی از جمله از بین بردن مو ، تزریق ضد چروک و پرکننده های پوستی ارائه می شود.

این مارک همچنین به عنوان خرده فروشی برای مارک های زیبایی ، تهیه اسکورس از Murad ، برنامه پیشرفته تغذیه و Environ عمل خواهد کرد.

فیلیپ مک گلید ، مدیرعامل کلینیک تراپی گفت: “امضای قرارداد ما در لیورپول وان ، سایت 20 ما را نشان می دهد و یک نقطه عطف مهم در آرزوی ما برای باز کردن 100 مرکز کلینیک Therapi در طی دو سال آینده است.”

“مقصد نشان دهنده اخلاق اصلی تعالی و اعتماد ما است ، در حالی که برای اولین بار به منطقه شمال غرب وارد می شویم جایگاه خوبی را به ما می دهد.

“ما مشتاقانه منتظر افتتاح در بهار و ارائه خدمات زیبایی جهانی در سطح جهانی هستیم تا به جامعه لیورپول یک کمک کنیم تا ظاهر و احساس خوبی داشته باشند.”

به گفته مالک لیورپول یک ، گروسنور ، این اطلاعیه اولین قرارداد اجاره جدید برای مرکز خرید است.

کلینیک Thérapie به لیست عالی برندهای زیبایی لیورپول از MAC تا Penhaligon’s و Too Faced پیوست.

آلیسون اضافه کرد: “ما یک پیشنهاد زیبایی بسیار عالی در Liverpool One ایجاد کرده ایم و امضای کلینیک Therapi نه تنها موقعیت Liverpool One را به عنوان مقصد اصلی این بخش تأیید می کند بلکه موقعیت ما را به عنوان گزینه مارک های بین المللی که وارد شمال غرب می شوند نیز تأیید می کند.” Clegg ، مدیر عامل در Grosvenor.

“ما قرار است با رفع محدودیت های قفل ، زمین را اجرا کنیم و از داشتن Therapi به عنوان عضوی از جامعه مستاجر برای انجام این کار بسیار خوشحالیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>