کلینیک مفهوم خرده فروشی چینی را جهانی می کند

مفهوم خرده فروشی با ادغام محیط آزمایشگاه با زیبایی شناسی مینیمالیستی ، به توسعه محصول کلینیک اشاره می کند

مفهوم خرده فروشی Clinique ، Clinique Laboratories که به تازگی توسعه یافته است ، سرمایه گذاری که ابتدا برای بازار چین در نظر گرفته شده بود ، اکنون انتظار می رود در سطح جهانی عرضه شود.

این طراحی در فروشگاه که در دسامبر سال گذشته در شهر شن ژن راه اندازی شد ، نوعی تصویری برای توسعه محصولات زیبایی کلینیک است.

با ادغام یک محیط آزمایشگاهی با زیبایی شناسی حداقلی ، این مفهوم برای بازدیدکنندگان “گرم و خوشامدگو” طراحی شده است و برای افزایش تجربه کاربر از ابزارهای تعامل استفاده کرده است.

به عنوان بخشی از طراحی ، Clinique برنامه تشخیصی خود ، Clinique Clinical Reality ، را در ورودی مغازه و در کل فضا برای کمک به خریداران در جهت استفاده از محصولات مناسب فروشگاهی برای آنها ، به کار می گیرد.

این ابزار از نرم افزار اسکن صورت برای تجزیه و تحلیل پوست و ارائه راه حل های زیبایی و مراقبت از پوست برای نیازهای آنها استفاده می کند.

میز کشف Clinique در مرکز فضا قرار خواهد گرفت تا مشتریان را تشویق به آزمایش محصولات با نام تجاری کند.

جورج گوتل ، بنیانگذار UXUS ، آژانس طراحی خرده فروشی پشت این مفهوم ، گفت: “مفهوم آزمایشگاه های کلینیک با در نظر گرفتن مصرف کننده باهوش و امروزی طراحی شده است ، که فرد و بیان خود را در اولویت قرار می دهد.”

“محیط آزمایشگاهی پیچیده و قابل دسترسی میراث علوم پوستی کلینیک را زنده کرده و از طریق گرافیک جسورانه و داستان پردازی لایه ای به مصرف کنندگان محصولات می آموزد.

“هر منطقه در فضای خرده فروشی تعامل بازی را دعوت می کند و به دنبال ارائه راه حل های ویژه مراقبت از پوست و زیبایی متناسب با نیازهای خاص است.”

اینگرید مونتویا ، VP Global Retail Design در Clinique ، افزود: “مفهوم خرده فروشی Clinique Laboratories DNA مارک تجاری ما را با ظاهری تازه و جدید برای تجربیات فروشگاهی ما در کنار هم قرار می دهد.

“به عنوان یک فضای تنش ، سختگیری آزمایشگاه ، نقطه عطفی برای محصولات کارآمد ما ، با استفاده از منحنی های نرم ، مواد طبیعی و نور پویا متعادل می شود ، هرکدام با احساس خوشبختی و خوش بینی کوچک برای مصرف کننده ایجاد می کنند.

“روح کشف ، از تجارت بصری که شما را به کشف چگونگی تأمین قدرت علمی برای هر محصولی که تولید می کنیم گرفته تا پورتال های تشخیص پوست و خدمات مدرسه سازی پوست برای جامعه ، به فضا تزریق می کند.

“این بیان کلینیک برای آینده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>