کلاه های عطر چوب پنبه الهام گرفته از طبیعت

Quadpack کلاه های معطر ماندگار ساخته شده از چوب پنبه را به سبد محصولات QLine خود اضافه می کند

درخت بلوط چوب پنبه یک شگفتی واقعی از طبیعت است. این تنها درخت در جهان است که می تواند پوست آن را از بین ببرد بدون اینکه آسیبی ببیند – پوست برای محافظت از تنه دوباره احیا می شود ، در یک فرآیند فتوسنتز که تا 5 برابر بیشتر از درختان غیر برداشت CO2 جذب می کند. بومی حوضه دریای مدیترانه غربی ، قرن ها به عنوان منبع اصلی درپوش های بطری شراب مورد استفاده قرار گرفته است و نقش مهمی را به عنوان زیستگاه بسیاری از گونه های جانوری و همچنین به عنوان یک تامین کننده اشتغال برای بسیاری از کارگران چوب پنبه سنتی بازی می کند.

خواص بازسازی و سازگار با محیط زیست خارق العاده این شرکت ، تولید کننده و ارائه دهنده بسته بندی زیبایی بین المللی Quadpack را به توسعه طیف وسیعی از چوب پنبه برای نمونه محصولات QLine خود ، با استفاده از یک محصول جانبی از صنعت توقف شراب به عنوان ماده اولیه ، القا کرده است. طیف ابتکاری کلاه های عطر بهترین ویژگی های چوب پنبه را برای مارک های زیبایی به ارمغان می آورد:

  • عملکرد ضد آلرژی: چوب پنبه گرد و غبار را جذب نمی کند ، به محافظت در برابر آلرژی و بیماری های تنفسی کمک می کند.
  • عایق رطوبتی: سابرین و سیروئیدهای موجود در دیواره های سلول از چوب پنبه در برابر رطوبت محافظت می کند و باعث می شود بدون خراب شدن پیر شود.
  • عایق بندی: به دلیل داشتن اجزای گازی موجود در چوب پنبه که در محفظه های کوچک نفوذناپذیری محصور شده اند ، به شکل لانه زنبوری هدایت پذیری کمی در برابر گرما ، سر و صدا و لرزش دارد.
  • انعطاف پذیری: چوب پنبه بدون تغییر در یکپارچگی با تغییرات دما و فشار سازگار می شود.
  • لمس طبیعی: نرمی و انعطاف پذیری با یک سطح طبیعی ناهموار ترکیب می شوند.
  • سبکی: بیش از 50 درصد حجم آن هوا است. چوب پنبه فقط 0.16 گرم در سانتی متر مکعب است و می تواند شناور باشد.

کلاهک های جدید برای اطمینان از ماشینکاری صحیح مواد ، تقریباً با 10 درصد پلی اورتان با درجه مواد غذایی (PU) جمع شده اند. با پنج گزینه در شکل ها و اندازه های مختلف ، همه آنها تک ماده ، بازیافت شده و قابل بازیافت هستند.

“چوب پنبه یک محصول کاملاً پایدار است زیرا از هر بیت استفاده می شود و هیچ چیز هدر نمی رود. این پرتاب یک گام بزرگ به جلو در تعهد Quadpack به دایره محصولات خود از منبع تا پایان عمر است. “، ایزابل دو مایستر ، رئیس ارتباطات محصول Quadpack می گوید.

علاوه بر مجموعه چوب پنبه QLine ، Quadpack همچنین پروژه های سفارشی را در چوب پنبه توسعه می دهد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>