کلاه شنا Soul Cap برای موهای سیاه طبیعی ممنوع از بازی های المپیک 2021

کلاه روحفدراسیون بین المللی شنا (FINA) ، یک سری از کلاه های شنای فراگیر متعلق به سیاه پوستان ، مجوز استفاده در شنای رقابتی را رد کرده است. بر اساس گزارش Metro ، این مارک که گزینه های شنای راحت را برای کسانی که دارای موی آفریقایی ، قفل ، پارچه و سایر موهای طبیعی پرحجم هستند فراهم می کند ، در طول بازی های المپیک 2021 در کنار مسابقات سطح پایین که توسط FINA برگزار می شود ، مجاز نخواهد بود انگلستان.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی از Soul Caps ، مجوز تأیید تأیید نشد. نمایندگان مارک همچنین گفتند که این رد همچنین کلاهک شنا را به دلیل اشکال “مطابق با فرم طبیعی سر” نامناسب توصیف کرده است.

با مجوز از Soul Cap

در پاسخ به تکذیب FINA ، بنیانگذاران Soul Cap مایکل چپمن و توکس احمد پاسخی را منتشر کردند که می توان آن را در اینستاگرام این برند یافت. به صورت زیر خوانده می شود.

“ما امیدواریم که کار خود را برای تنوع در شنا از طریق داشتن گواهینامه های مجاز برای مسابقات ادامه دهیم ، بنابراین شناگران در هر سطح لازم نیست بین ورزشی که دوست دارند و موهای خود را انتخاب کنند. ما احساس می کنیم که همیشه جای پیشرفت دارد ، اما فقط وجود دارد مارک های کوچک و عامیانه بسیار زیادی می توانند انجام دهند – ما برای پذیرش تغییرات مثبت به بالاترین سطح نیاز داریم. برای شناگران جوان احساس احساس و دیدن خود در یک ورزش در سنین جوانی بسیار مهم است. اخراج اخیر FINA می تواند بسیاری از ورزشکاران جوان را از ادامه فعالیت منصرف کند. وقتی از طریق شنای رقابتی محلی ، شهری و ملی پیشرفت می کنند ، ورزش کنند.

“این فقط مربوط به بازیهای المپیک نیست. این همچنین در مورد لیگهای پایین شنای مسابقات است – برای شناگران در سنی که احساس احساس در رشد و اهداف آنها بسیار مهم است. ما این رد را به عنوان یک عقب نشینی نمی بینیم ، اما بلکه فرصتی برای گشودن یک گفتگوی مهم و ایجاد تغییر بزرگتر است. پاسخ و پشتیبانی در مورد این موضوع بسیار خارق العاده بوده است. ما امیدواریم که داستان ما عدم تنوع در آبزیان را برجسته کند و باعث تغییر طولانی مدت در قوانین ورزشی شود.

جذابیت برای اظهار نظر با شنای FINA و USA شنا کرد. هیچ یک از آنها قبل از زمان انتشار پاسخ ندادند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Soul Cap و مأموریت آن ، به soulcap.com مراجعه کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد دو و میدانی و زیبایی:


اکنون ، برنامه روزانه زیبایی اسکیت باز فیلیپ را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>