کلارینز 6 میلیون پوند در زمینه مراقبت از پوست Pai Skincare مورد علاقه زیبایی سرمایه گذاری انجام داد

تزریق پول 9 برابر ظرفیت تولید مارک مراقبت از پوست سارا را افزایش می دهد

مارک مراقبت از پوست مستقر در انگلستان Pai یک معامله 6.4 میلیون پوندی خصوصی سرمایه گذاری را تضمین کرده است که عمدتا توسط Famille C Venture ، یک شرکت سرمایه گذاری از خانواده Courtin-Clarins ، سلسله پشت کلارین های سنگین وزن ، هدایت می شود.

به گفته پی ، معامله سرمایه گذاری سری B این برند را قادر می سازد تا با ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه و تولید جدید در غرب لندن ، انگلستان ، زمینه را برای خود فراهم کند.

سارا براون ، بنیانگذار و سهامدار اصلی Pai ، همچنین از تزریق پول برای تأمین سرمایه توسعه مستقیم پلتفرم به مشتری که انتظار می رود در ماه ژوئن راه اندازی شود ، و همچنین آنچه مارک آن را “بلند پروازانه” محصولات نامیده است ، استفاده خواهد کرد.

صحبت کردن با تجارت لوازم آرایشی، براون گفت که کارخانه جدید این نام تجاری این برند را قادر می سازد تا ظرفیت تولید خود را 900 sc افزایش دهد ، و پیشرفت های مشاوره و تحقق محیط زیست را گسترش دهد.

براون همچنین اعتقاد راسخی داشت که پای به عنوان یک مارک تجاری مستقل ادامه خواهد داد.

“[Pai] به طور کامل توسط تیم تحقیق و توسعه داخلی ما هدایت خواهد شد. “

وی ادامه داد: “استقلال اندیشه و چشم انداز ما همان چیزی است که پای را به همان چیزی تبدیل می کند و همین امر باعث شده است که ما برای سرمایه گذاران جالب توجه و از دیگران متمایز شویم.”

Prisca Courtin-Clarins ، بنیانگذار و مدیرعامل Famille C Venture ، افزود: “ما بسیار افتخار می کنیم که از Pai Skincare پشتیبانی کرده و در این سفر مهیج شرکت می کنیم.

“سارا شرکتی را تاسیس کرد که الگوی بسیار اصیل و پتانسیل خارق العاده ای دارد.

“من مطمئن هستم كه Pai نقشي دارد و يك ارزش ارزشيابي دارد كه كاملاً با انتظارات مشتريان همخواني دارد.”

براون ، که 13 سال پیش نام تجاری زیبایی خود را تاسیس کرد ، همچنین اشاره کرد که محصولات جدیدی که در مشتری مداری Pai وجود دارد ، از اولین فعالان صنعت استفاده خواهد کرد.

اعلامیه سرمایه گذاری پای هشت ماه پس از آنکه مارک 1 میلیون پوندی مالی تأمین کرد ، از HSBC تأمین شد ، پس از افزایش 25 درصدی فروش در اولین دوره قفل انگلیس ، اعلام شد.

در آن زمان ، براون گفت که این بودجه به عنوان مارک تجاری در همه گیر شدن ، به مارک کمک می کند و روشهای جدید کار را اتخاذ می کند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>