کلارنا با 639 میلیون دلار بودجه تازه به بالاترین ارزش فین تک اروپا تبدیل می شود

گفته می شود که سوئدی اکنون خرید می کند ، شرکت بعداً پرداخت می کند بیش از 250،000 شریک خرده فروشی در سراسر جهان شامل می شود

کلارنا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سباستین سیمیهاتکوفسکی

کلارنا پس از جمع آوری 639 میلیون دلار بودجه جدید ، به عنوان با ارزش ترین اسب تک شاخ اروپا شناخته شده است.

دور اخیر سرمایه گذاری ، تحت هدایت شرکت چند ملیتی ژاپنی SoftBank ، اکنون خرید را انجام می دهد ، شرکت بعد پرداخت (BNPL) اکنون 45.6 میلیارد دلار ارزش دارد ، دومین fintech خصوصی با ارزش ترین در سراسر جهان پس از پردازنده پرداخت Stripe.

کلارنا که شرکای زیبایی را از شارلوت تیلبری گرفته تا بیوتی بی و مگنیتون معرفی می کند ، به مصرف کنندگان اجازه می دهد خریدهای خود را از طریق اقساط پرداخت ماهیانه بدون بهره انجام دهند.

سباستین سیمایاتکوفسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل کلارنا ، گفت: “مصرف کنندگان همچنان اعتبار چرخشی با بهره و کارمزد را رد می کنند و در حالی که به طور همزمان به دنبال تجربیات خرده فروشی هستند که نیازهای آنها را بهتر برآورده می کند ، به سمت بدهی حرکت می کنند.

“گزینه های شفاف و راحت تر كلارنا با ترجیحات جهانی مصرف كننده همگام شده و رشد جهانی را ترغیب می كنند.

“من بسیار افتخار می کنم به سرمایه گذارانی که از جاه طلبی کلارنا حمایت می کنند تا این مدلهای منسوخ شده را به چالش بکشد تا مصرف کنندگان را با محصولات عادلانه ، شفاف و راحت توانمند سازد تا به آنها کمک کند هر روز بانک ، خرید و پرداخت کنند.”

آخرین سرمایه گذاری در کلارنا ، که توسط Vision Fund 2 SoftBank انجام شد ، و همچنین پشتیبانی Adit Ventures ، Honeycomb Asset Management و WestCap Group.

یانی پیپیلیس ، شریک عامل مشاوران سرمایه گذاری SoftBank ، افزود: رشد کلارنا بر اساس درک عمیقی از نحوه تغییر رفتارهای خرید مصرف کنندگان بنا شده است ، تحولی که به اعتقاد ما در حال تسریع است.

“كلارنا در حال حاضر با موفقیت به ایالات متحده گسترش یافته است و ما از ادامه حمایت از تیم در ارائه نسل بعدی خدمات مالی به بازارهای جدید در سراسر جهان هیجان زده هستیم.”

کلارنا اخیراً برنامه خود را به انگلستان گسترش داده است که به مصرف کنندگان امکان پرداخت اقساط محصولات در هر خرده فروش آنلاین را می دهد – حتی اگر این فروشگاه به طور رسمی با فین تک سوئدی همکاری نکرده باشد.

طبق گفته این شرکت ، برنامه خرید توسط 18 میلیون مشتری در سراسر جهان و همچنین در بیش از 250،000 خرده فروش در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>