کری واشنگتن درباره حفاظت از آفتاب و آگاهی از سرطان پوست | مصاحبه

وقتی دخترش مونیک 10 ساله بود ، اورلیا موک متوجه خط قهوه ای در زیر عکس کوچک دخترش شد. پزشکان هرگونه اشتباه را انکار کردند و به اورلیا اطمینان دادند که مونیک سالم است. اما مادر 12 فرزند قانع نشد. سرانجام ، یک متخصص پوست مونیک را مبتلا به ملانوم تشخیص داد و او فقط یکی از 20 درصد آمریکایی ها است که در نهایت به سرطان پوست مبتلا خواهد شد. در حقیقت ، موارد ملانومای غیرتهاجمی در دهه اخیر 54 درصد افزایش یافته است.

Aurelia و Monique دو ستاره در اولین ورود Neutrogena به فیلم هستند (بله ، ما در مورد همان مارک زیبایی صحبت می کنیم که سالهاست از آن استفاده می کنیم و دوستش داریم). مستند، در خورشید، مردم را در مورد ایمنی در برابر آفتاب آموزش می دهد. می توانید ببینید كه مونیك به سه دختر خود در مورد اهمیت SPF می آموزد و به بینندگان یادآوری می كند كه حتی افراد سیاه پوست و قهوه ای نیز در معرض خطر شایع ترین سرطان هستند كه در عین حال قابل پیشگیری هستند.

“من فکر می کنم ما باورهای زیادی داریم که فقط افراد در یک سن خاص هستند [are diagnosed with] سرطان پوست ، فقط افرادی که در پوستشان ملانین ندارند به سرطان پوست مبتلا می شوند ” کری واشنگتن می گوید جذابیت. “این افسانه هایی هستند که در فیلم بسیار زیبا با آنها برخورد شده است.” واشنگتن با استودیوی Neutrogena به عنوان تهیه کننده اجرایی شرکت ، پیوست در خورشید، که در 27 آوریل آغاز به کار کرد. این فیلم 37 دقیقه ای داستان های خورشید هفت خانواده مختلف را به اشتراک می گذارد.

در طول در خورشید، شما با یک زن و شوهر ، لورا و کارلتون موزر آشنا می شوید که پسران آنها در حالی که 30 ساله بودند با بررسی پوست خود از بیماری ملانوم درگذشت. لورا موزر می گوید: “این در هر عضوی از بدن او بود و او از دنیا رفت. ما هرگز خواب آن را نمی دیدیم. بله ، او بسیار در معرض آفتاب بود اما ما واقعاً مراقب بودیم که او را پوشانده نگه داریم.” “و قسمت مهم این داستان قابل پیشگیری است.” یک همسر نظامی ، کورتنی ، در حالی که شوهرش در افغانستان مستقر شده است ، نهم درمان خود را برای همان نوع سرطان انجام می دهد ، در این فیلم نیز ظاهر می شود. وقتی متوجه شد خال روی بازویش در حال تغییر شکل و خارش است ، زندگی او به معنای واقعی کلمه تغییر کرد.

واقعی ترین تأثیرات طولانی مدت در معرض آفتاب را یک پیرمرد پر جنب و جوش به نام استو نشان می دهد که با انجام اقدامات متعادل کننده در یک سیرک ، در تمرین اشعه های روشن فلوریدا و بدون ضد آفتاب ، هنگام مبارزه با ملانومای گسترش یافته در غدد لنفاوی خود ، نشان داده شده است. داستان او در تقابل با داستان دختری نوجوان ، سیسی ، است که از فشاری که او و دیگران در سن خود برای برنزه شدن و برنز به نظر رسیدن ابراز تاسف می کنند. متخصص پوست ، شرلی چی در این فیلم می گوید: “هرچه سن شما کمتر باشد ، قرار گرفتن در معرض آفتاب خطرناک تر است.” “اگر در دوران جوانی بیش از حد آفتاب بگیرید ، بعدا خطر سرطان پوست را افزایش می دهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>