کریسی تیگن پس از چند بار رنگ آمیزی در سه روز موهای خود را صورتی رنگ کرد

از زمانی که او از یک فیلتر سرگرم کننده رنگ مو در اینستاگرام الهام گرفته است ، کریسی تیگن همه چیز در مورد ایجاد تغییرات سریع و پررنگ در رنگ مو از طریق کلاه گیس های زرق و برق دار بوده است. اما اگر داستانهای اینستاگرامی وی در طی دو روز گذشته نشانه ای از آن باشد ، مدل و کارآفرین حاضر است بدون کلاه گیس کارها را تغییر دهد. فقط در سه روز گذشته ، به نظر می رسد که تیگن چندین بار موهای خودش را رنگ کرده است – و ما هنوز نمی توانیم مطمئن باشیم که این کار را انجام داده است.

روز یکشنبه ، تیگن سلفی های خود را – چه عکس و چه فیلم – به اشتراک گذاشت ، زیرا تریسی کانینگام ، رنگ شناس ، با یک دستیار در سالن Mèche در لس آنجلس همکاری کرد تا موهایی را به موهای این سوپراستار رسانه های اجتماعی اضافه کند. طولی نکشید که او سایه ای روشن و روشن بور را نشان داد که بسیار سبک تر از موی برجسته عسلی است که مدت مدیدی است از آن استفاده می کند.

اینستاگرام / کریسی تیگن
اینستاگرام / کریسی تیگن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>